Do USA z Ostravy: podzimní New York, Chicago či Miami
28.6.2023

Do USA z Ostravy: podzimní New York, Chicago či Miami

10 868

O této nabídce

Do světa můžete vyrazit i z Ostravy! Na křídlech polského národního dopravce LOT Polish Airlines si snadno zaletíte do USA! Zpáteční letenky z Ostravy (OSR) do New Yorku (letiště Newark) a Chicaga pořídíte od 10 868 Kč, zpáteční letenky na Floridu do Miami potom za 13 tisíc Kč. Dostupné termíny na vás čekají od druhé poloviny září do prosince letošního roku a přehledně sesumírované je tradičně naleznete v našich kalendářích níže. Základní tarif „Ecomomy Saver“ obsahuje přepravu většího příručního zavazadla. Pokud byste do USA potřebovali cestovat „na těžko“ s odbaveným báglem, počítejte s příplatkem cca 1 500 Kč/směr.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Cestování do Spojených států amerických je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Vystačíte si pouze s elektronickou registrací ESTA. S jejím vyplňováním vám pomůže náš podrobný návod.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Ostravy do New Yorku za 10 868 Kč

Do USA z Ostravy: podzimní New York, Chicago či Miami


Bude se hodit

Letiště Miami (MIA)

Letiště New York – Newark (EWR)

Letiště Ostrava (OSR)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)