Z Berlína a Mnichova do Mexika: Cancún v únoru a březnu
22.1.2024

Z Berlína a Mnichova do Mexika: Cancún v únoru a březnu

10 988

O této nabídce

Máte už zimy dost? Tak si naplánujte dovolenou snů v teple. To najdete na mexickém poloostrově Yucatán, kam si navíc zaletíte za super cenu. Letenky z Berlína a Mnichova do Cancúnu pořídíte díky aerolinkám American Airlines a British Airways. Z Berlína je ulovíte za 10 988 Kč, z Mnichova pak za 11 477 Kč a termíny jsou dostupné po celý únor a první polovinu března. Po cestě vás čekají dva přestupy – zpravidla v Londýně (LHR) a/nebo v USA. Pohoda v Mexiku na vás čeká třeba v termínu od 27. února do 12. března.

S sebou do tepla si vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 36 × 23 cm, se kterým si v Mexiku bohatě vystačíte. Dále pak osobní věc (klasicky malý batoh nebo kabelku). Odbavené zavazadlo do 23 kg vás nejlevněji vyjde při koupení letenky v tarifu Basic Economy. Vyjde vás na 12 846 Kč v obou směrech. Během dlouhého letu se můžete těšit na občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov / průvodce parkováním na letišti Berlín.

Za památkami a plážemi na Yucatán

Mexiko je jedinečnou zemí plnou kontrastů a koloritu, spalujících paprsků slunce a stínu sombrér, tradic a pestrých chutí. Především je pak zemí, která nezapomíná na své kořeny, zemí Mayů a Aztéků. Yucatán je v mnoha ohledech odlišný od zbytku Mexika, jeho bohatství je ale ohromné, to přírodní, kulturní i historické. Vnitrozemím prorůstají temně zelené pralesy skrývající mnohé klenoty, studny sladké vody, nádherné cenoty. Najděte v labyrintu květin proslulý Chichén Itzá, starobylé ruiny Mayské civilizace. Poklekněte na kolena a vzdejte hold Kukulkánovi, bohu nebes a slunce. Vydejte se na pobřeží, na sněhově bílé pláže a za solnými jezery Las Coloradas, dávající na odiv svůj výrazně růžový odstín.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si káru a objeďte ty nejkrásnější pláže a nejtajemnější památky. Zabruste do naší autopůjčovny, kde vás perfektní vůz vyjde od 435 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mexika a přestup v USA

Pro cesty do Mexika nepotřebujete žádné zbytečné dokumenty. Pro přestup v USA si však nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Více informací najdete na naši stránkách „Koronavirus v Mexiku“ a „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Berlína do Cancúnu za 10 988 Kč
Z Berlína a Mnichova do Mexika: Cancún v únoru a březnu

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Miami (MIA)

Letiště Mnichov (MUC)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)