Z Německa do hříšného Las Vegas
17.6.2024

Z Německa do hříšného Las Vegas

9 635

O této nabídce

Ke konci minulého týdne nás irská aerolinka Aer Lingus potěšila akcí na levné letenky do USA, ve které ulovíš také zpáteční letenky z Německa do Las Vegas. Odlety z Berlína i Mnichova pořídíš za fantastickou cenu 9 635 Kč na termíny především v listopadu a prosinci, pár termínů je k mání také po Novém roce. Tak na nic nečekej a propadni městu hříchu například v termínu do 7. do 16. listopadu. Po cestě tě pokaždé čeká jeden pohodový přestup v Dublinu.

V akci dopravce najdeš také super levné letenky do floridského Orlanda nebo oblíbeného Los Angeles. 

V ceně letenky máš příruční zavazadlo o rozměrech do 55 x 40 x 24 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou. Pokud si s sebou chceš vzít odbavené zavazadlo, přikoupíš si ho za 1 128 Kč v jednom směru. Teplé občerstvení i nápoje zdarma dostaneš na obou zaoceánských letech.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov / průvodce parkováním na letišti Berlín.

Las Vegas bejby!

Vegas je divoké! Vysaje tě i rozzáří zároveň! Nejde tu jen o hazard, pařby, umělé Benátky, tančící fontánu Bellagio a probdělé noci. Když se ti podaří neprohrát kalhoty v kasínu, zakruž si v největším ruském kole na světě a navštiv úžasné „pohřebiště“ doslouživších, avšak stále svítících, neonů v poušti. Cestou tam nevynechej návštěvu slavné televizní zastavárny Gold and Silver a cestou zpět Fremont Street, kde potkáš skvělé umělce i úplné šílence pod jednou střechou. Až se ohlásí hlad – hledej Secret pizzu – podnik, který není nijak označen, a denně ho tu hledají stovky hladových turistů, často marně. Ty ale budeš mít určitě kliku!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Až tě Vegas přestane bavit, půjč si nadupanou káru a vydej se třeba k nedalekému Grand Canyonu. Auťák na tebe čeká v naší autopůjčovně, kde tě vyjde od 1 385 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před odletem si nezapomeň vyřídit elektronickou registraci ESTA. Další informace najdeš v našem průvodci.

Náhled letenky z Mnichova do Las Vegas za 9 635 Kč
Z Německa do hříšného Las Vegas

 


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Dublin (DUB)

Letiště Mnichov (MUC)

Aer Lingus

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)