Akční letenky z Mnichova do Los Angeles
14.6.2024

Akční letenky z Mnichova do Los Angeles

9 590

O této nabídce

Olálá, dnes srdce zaplesá těm, kteří netrpělivě vyhlíží akční letenky za západ Spojených států. Opět válí aerolinka Aer Lingus, která nabízí zpáteční letenky z Mnichova do Los Angeles za báječnou cenu 9 590 Kč! Termínů ulovíš dostatek během září a října letošního roku, což je velmi oblíbené období pro roadtrip po západě USA. Tak se vydej do Améru třeba v termínu od 13. do 27. října. Po cestě tě čeká jeden pohodový přestup v irském Dublinu.

V ceně letenky máš kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 x 40 x 24 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou. Odbavený bágl do 20 kg si dokoupíš za přibližně 2 200 Kč. Během dlouhého letu dostaneš teplé občerstvení i nápoje.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Hurá na roadtrip po amerických parcích

Je jich devět, všechny jsou fantastické a musíte je vidět, jinak tvoje cesta po západním pobřeží USA nebude úplná! Joshua Tree Park a stromy s větvemi mířícími k nebesům, Grand Canyon, co tě dostane, protože uvidíš, co nečekáš! Zion Park s velkým bílým trůnem – horou viditelnou z každého místa. Antelope Canyon s kameny podivnými a rudými k neuvěření. Sequoia Park a Kings Canyon s obřími stromy, co mají miniaturní šišky. Bryce Canyon jako skalní bludiště obydlené zvědavými čipmánky. Yosemity a El Capitan. Jak jen na něj ten Adam Ondra vylezl? A konečně Death Valley, vyprahlý kus země s vyschlým solným jezerem, co stojí za trochu toho potu!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjč si hned na letišti stylovou káru a vydej se do americké přírody. Při plánování se mrkni do naší autopůjčovny, kde tě super vůz vyjde od 842 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou za velkou louži si nezapomeň vyřídit elektronickou registraci ESTA. Více informací najdeš v našem průvodci. 

Náhled letenky z Mnichova do Los Angeles za 9 590 Kč
Akční letenky z Mnichova do Los Angeles

Bude se hodit

Letiště Dublin (DUB)

Letiště Los Angeles (LAX)

Letiště Mnichov (MUC)

Aer Lingus

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)