Za zábavou na Floridu: Orlando z Berlína
14.6.2024

Za zábavou na Floridu: Orlando z Berlína

8 789

O této nabídce

Dnes ti přinášíme tip na levné letenky na Floridu, ale profláklé Miami vyměníme jinou oblíbenou destinaci. Tou je centrum zábavy Orlando, kam si zaletíš z Berlína na křídlech irské aerolinky Aer Lingus. Zpáteční letenky tě vyjdou na super cenu 8 789 Kč na termíny ke konci září a v říjnu. Tak v sobě probuď dětské já a vydej se do Universal Studios a dalších parků například v termínu od 6. do 13. října. Po cestě se připrav na jeden přestup v Dublinu, který můžeš v klidu omrknout po cestě zpět.

Tarif „Saver“ zahrnuje přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 55 x 40 x 24 cm a osobní věci, která se musí vejít pod sedadlo před tebou. Pokud si s sebou chceš vzít odbavené zavazadlo do 20 kg, přikoupíš si ho přibližně za 2 200 Kč. Během zaoceánského letu dostaneš teplé občerstvení a nápoje.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Berlín.

Na Floridu nejen za zábavou

Chceš se jeden den procházet divokou přírodou, druhý vyletět do vesmíru nebo se dát k filmu, třetí vyrazit do víru velkoměsta? Vydej se na Floridu, kde ochutnáš od každého pořádný kus! Florida jsou vznášedla v Everglades mezi aligátory, Kenedy Space Center, kde se vzneseš k nebesům i Miami Beach, kde to v noci žije. Jsou to delfíni, které lze pozorovat z boardwalku v Tampě nebo hejna kapustňáků v Three Sisters Spring. Universal Studios v Orlandu a taky Key West – nejjižnější bod USA, ze kterého je to na Kubu, co by kamenem. Už se ti sbíhají sliny? Tak dobrou chuť!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Po Améru jedině v nadupané káře, to se přece ví. Tak se mrkni do naší autopůjčovny, kde najdeš bohatou nabídku všech možných i nemožných vozů. Vyjdou tě od 874 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do Améru si nezapomeň vyřídit elektronickou registraci ESTA, dál si vystačíš s platným pasem. Další informace najdeš v našem průvodci.

Náhled letenky z Berlína do Orlanda za 8 789 Kč
Za zábavou na Floridu: Orlando z Berlína

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Dublin (DUB)

Aer Lingus

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)