Z Mnichova a Berlína na podzimní Aljašku
14.6.2023

Z Mnichova a Berlína na podzimní Aljašku

od 11 793

O této nabídce

Divoká, nespoutaná a nadchne každého milovníka přírody – taková je Aljaška. Spolupráce aerolinek United Airlines, Air Canada, Lufthansa a Swiss nabízí zpáteční letenky z Mnichova a Berlína na Aljašku, konkrétně do města Anchorage, od 11 793 Kč. Termíny jsou dostupné během letošního podzimu, tedy od září do října 2023. Po cestě vás čekají jeden nebo dva přestupy, zpravidla v Chicagu, Denveru, Curychu, Vancouveru či Frankfurtu. Příkladovým termínem může být odlet 14. a návrat 30. září, více termínů naleznete níže.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo 56 × 35 × 22 cm a jednu osobní věc (malý batoh nebo kabelku). Za odbavené zavazadlo si budete muset připlatit od 65 € za směr. Během dlouhých letů bude podáváno teplé jídlo a nápoje.

Podmínky pro cestování

Cesty do USA

Co se opatření spojených s Covidem týče, nemusíte již mít očkování, negativní test ani vstupní formulář. Před odletem do USA si však nezapomeňte udělat elektronickou registraci ESTA. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Divoká Aljaška nadchne každého milovníka přírody

Arktické léto na Aljašce je jedním dlouhým dnem. Jedním dlouhým dnem jak stvořeným pro dobrodružství! Toulejte se krajinou, zdolávejte hory. Pozorujte tlamy mohutných medvědů lapající po lososu. Obujte mačky a cepíny pevně sevřete ve svých dlaních, pokořte ledovec. Slovo epický zde získává úplně jiných rozměrů a významu. Není to scenérie pro křehké květinky, není to místo pro turisty rozmazlené luxusem. Aljašská příroda je ryzí, drsná, divoká, nepromíjející. Aljašská příroda je ale také spravedlivá a váš respekt a odhodlání odmění krásou, jakou jste ještě neviděli. Tak na co ještě čekáte?

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Bez půjčeného auta v Améru ani ránu. Perfektní káru pro vaši dovolenou si zarezervujte přes naši autopůjčovnu. Půjčení menšího auta vás vyjde od 2 536 Kč na den.

Náhled letenky z Mnichova na Aljašku za 11 793 Kč
Z Mnichova a Berlína na podzimní Aljašku

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Curych (ZRH)

Letiště Mnichov (MUC)

Air Canada

Lufthansa

Swiss International Air Lines

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)