Yucatán: letenky z Berlína a Mnichova do Cancúnu v hlavní sezóně
9.7.2024

Yucatán: letenky z Berlína a Mnichova do Cancúnu v hlavní sezóně

11 694

O této nabídce

Nasaď sombréro a uleť zimě z Evropy na sluncem zalitý poloostrov Yucatán. Aerolinky American Airlines a British Airways nabízí zpáteční letenky z Berlína a Mnichova od mexického Cancúnu na termíny v hlavní sezóně. Pořídíš je za 11 694 Kč s odletem z hlavního města Německa a pokud se ti více hodí letět z Bavorska, připrav si 12 094 Kč. Termíny ulovíš od listopadu do března příštího roku mimo vánoční svátky, tak si odpočiň na mexických plážích například v termínu od 25. ledna do 1. února. Po cestě tě čekají vždy dva přestupy, a to v Londýně (LHR) a na území USA.

V ceně letenky máš zdarma přepravu kabinového zavazadla o rozměrech do 56 × 36 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedačku před tebou. Pokud si chceš vzít i odbavená bágl, kup si letenky v tarifu Main Cabin za 14 460 Kč, kdy ho již máš v ceně. Během zaoceánských letů se můžeš těšit na teplé občerstvení a nabídku nápojů na palubě.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov / průvodce parkováním na letišti Berlín.

Všichni jsou už v Mexiku, buď tam taky

Cancún je jinou tváří Mexika. Daleko od stinné stránky téhle barevné země dává na odiv své sněhově bílé pláže, tyrkysové moře a dechberoucí podvodní svět. Luxusní hotelové resorty hýčkají své hosty, pulzující noční život utichá až se svítáním. Slunce opaluje vystavená těla do čokoládových odstínů a na obzoru se se míhají hřbetní ploutve delfínů. Pod hladinou kontrastují a zároveň se doplňují zdobné korály a umění v podobě stovek soch, stačí se potopit a poddat se té kráse. Vnitrozemí je poseto nádhernými cenoty, mexickými klenoty, krasovými jeskyněmi zatopenými průzračnou vodou. Pronikající paprsky slunce v nich vytváří tajemnou atmosféru, koupel v nich tě okouzlí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjč si na letišti auto a vydej se vstříc zážitkům, které na tebe v Mexiku čekají. Perfektní káru najdeš v naší autopůjčovně, kde tě vyjde od 436 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mexika a přestup v USA

Vstup na území Mexika je zcela bez byrokracie, vystačíš si pouze s platným pasem. Další informace najdeš na naší stránce.

Přestup v USA však vyžaduje elektronickou registraci ESTA, a to i v případě, že neopustíš letiště. Více se dočteš v našem průvodci. 

Náhled letenky z Berlína do Cancúnu za 11 694 Kč
Yucatán: letenky z Berlína a Mnichova do Cancúnu v hlavní sezóně


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Mexiko)

Let zpátky

Berlin - Cancun - Berlin
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Cancun (CUN)

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Mnichov (MUC)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)