USA: z Německa do Seattlu od srpna do března příštího roku
4.5.2023

USA: z Německa do Seattlu od srpna do března příštího roku

9 593

O této nabídce

S nově zrušenými podmínkami vstupu do USA pro všechny vám přinášíme akční letenky do Améru, a to rovnou na méně tradiční severozápad země. Letenky z Německa do Seattlu nabízí aerolinky American Airlines a British Airways za 9 593 Kč z Berlína a za 9 934 Kč z Mnichova. Termínů je dostupných dostatek od letošního srpna do března příštího roku. Jako příkladový termín uvádíme odlet z Berlína 2. a návrat 11. listopadu. Po cestě vás vždy čeká jeden pohodový přestup v Londýně (LHR).

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 36 × 23 cm a jednu osobní věc (malý batoh či kabelku). Odbavené zavazadlo vás vyjde od 70 € v jednom směru. Během dlouhého letu bude podáváno teplé občerstvení a široká nabídka nápojů.

Podmínky pro cestování

Cesty do USA

Tento týden oznámil Bílý dům, že po dlouhé době ruší povinnost předkládat očkovací certifikát při vstupu na území USA. Situaci stále sledujeme a pravidelně aktualizujeme naší stránku „Koronavirus v USA“.

Dále si nezapomeňte udělat elektronickou registraci ESTA.

Přestup na území Velké Británie je zcela bez omezení, více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Jak se lépe pohybovat po USA než pomocí půjčeného auta. Skvělé auto pro váš roadtrip si rezervujte přes naši autopůjčovnu. Menší auto vás vyjde od 1 389 Kč na den.

Náhled letenky z Berlína do Seattlu za 9 593 Kč
USA: z Německa do Seattlu od srpna do března příštího roku

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Mnichov (MUC)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)