USA: Seattle v business class z Kodaně za „TOP cenu“
9.11.2022

USA: Seattle v business class z Kodaně za „TOP cenu“

13 121

O této nabídce

O Icelandairu jsme do včerejška nepsali „jak je rok dlouhý“ a dnes se islandská letecká společnost dostává do záře reflektorů již podruhé! Zatímco poprvé to bylo díky skvělé novince týkající se zahájení letů na přímé lince z Prahy do Reykjavíku, podruhé to budou již akční letenky. V rezervačním systému dopravce se totiž dnes po obědě objevily akční letenky do města Seattle na severozápadě USA za mimořádnou cenu! Nejsou to kdovíjaké letenky, nýbrž rovnou v business class! Zpáteční letenky z Kodaně do Seattlu v obchodní třídě pořídíte za skvělou cenu 13 121 Kč! Standardní cenovka se přitom pohybuje kolem 50 000 Kč…

Jelikož poletíte s islandskou aerolinkou, čekají vás v obou směrech přestupy na letišti v Keflavíku. Díky stopover programu dopravce si můžete zastávku na „ostrově ohně a ledu“ protáhnout až na 7 dnů! Prémiový tarif „Saga Premium“ zahrnuje bezplatnou přepravu hned 2 ks odbavených zavazadel o hmotnosti 32 kg/ks. Podmínky tarifu limitují odlety na období od ledna do dubna 2023.

Podrobnou recenzi cestování v rámci produktu „Saga Premium“ najdete na tomto blogu.

Náš tip: Spojte výlet do amerického státu Washington s návštěvou Islandu. V termínu 12. – 19. – 26. dubna vás tato kombinace letenek vyjde za skvělou cenu 13 244 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Přískoky z Prahy do Kodaně

S nákupem přískoků z Prahy do Kodaně se zatím nemusíte trápit. Spojení mezi českou a dánskou metropolí je provozováno na denní bázi a vybírat můžete z nabídky čtveřice dopravců – Eurowings, Norwegianu, Ryanairu a SASu. Záleží pouze na vás jestli se cestou zastavíte v Kodani pouze na jednu noc (kvůli rannímu odletu do Grónska nebude možné se nocování vyhnout) nebo jestli si zastávku v Dánsku o několik dnů prodloužíte. Paušálně můžete počítat s cenou za zpáteční letenku do 4 tisíc Kč (vč. odbaveného zavazadla).

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na severozápadě Spojených amerických států se vaším nezastupitelným pomocníkem při zdolávání jednotlivých národních parků a nejen jich určitě stane vlastní kára. Nenechte nic náhodě a mrkněte se do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Kodaně do Seattlu v „business class“ za 13 121 Kč

USA: Seattle v business class z Kodaně za "TOP cenu"

Náhled letenky z Kodaně do Seattlu v „business class“ + 6denní stopover na Islandu za 13 244 Kč

USA: Seattle v business class z Kodaně za "TOP cenu"


Bude se hodit

Icelandair

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)