Thajsko: z Vídně do Chiang Mai s odbaveným zavazadlem
18.12.2023

Thajsko: z Vídně do Chiang Mai s odbaveným zavazadlem

12 898

O této nabídce

Z aktuální nabídky zajímavých tarifů letecké společnosti Air China vylovíme také akční letenky do severního Thajska. Zpáteční letenky z Vídně (VIE) do Chiang Mai (CNX) na vás čekají za pěknou cenu 12 898 Kč. Základní tarif u tohoto dopravce navíc obsahuje také odbavené zavazadlo! Routing v obou směrech vede přes Peking (PEK), kde cestovatele čekají delší layovery. Na letišti ovšem bezplatně obdržíte tranzitní vízum, díky němuž lze vyrazit na jednodenní exkurz do města. Omezený počet dostupných termínů připadá na druhou půlku března a začátek dubna příštího roku, vč. velikonočních svátků…

Další žhavé tipy ze současné akce letecké společnosti:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Pro cestování do Thajska platí podmínky  „jako dřív“ . Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Náhled letenky z Vídně do Chiang Mai za 12 898 Kč

Thajsko: z Vídně do Chiang Mai s odbaveným zavazadlem


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Thajsko)

Let zpátky

Vídeň - Chiang Mai - Vídeň
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)