Do Vietnamu v hlavní sezoně: z Mnichova do Ho Či Minova města
12.12.2023

Do Vietnamu v hlavní sezoně: z Mnichova do Ho Či Minova města

12 850

O této nabídce

Letecká společnost Air China aktuálně nabízí levné letenky do mnoha destinací v jihovýchodní Asii. Další tipem, který z jejího rezervačního systému vylovíme, jsou atraktivní letenky do Vietnamu! Zpáteční letenky z Mnichova (MUC) do Ho Či Minova města (SGN) v jižní části země ulovíte za 12 850 Kč. Routing v obou směrech vede přes Peking (PEK), kde cestovatele čekají delší layovery. Na letišti ovšem bezplatně obdržíte tranzitní vízum, díky němuž lze vyrazit na jednodenní exkurz do města. Termíny jsou k dispozici po celou hlavní sezonu od ledna do května příštího roku – viz naše přehledné kalendáře níže.

Další žhavé tipy ze současné akce letecké společnosti:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Vietnamu

Cestování do Vietnamu je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Nezapomeňte ale na turistické vízum. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Vietnamu“.

Transfer přes Čínu

Cesta přes pevninskou Čínu dnes již neznamená prakticky žádnou byrokratickou komplikaci (ani ČLR již žádné „COVID podmínky“ nedrží). Turistická víza za účelem tranzitu nejsou potřeba (resp. tranzitní víza obdržíte zdarma po příletu). Více informací o cestování do ČLR naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Mnichova do Ho Či Minova města za 12 850 Kč
Do Vietnamu v hlavní sezoně: z Mnichova do Ho Či Minova města

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)