Akční letenky do Malajsie: Kuala Lumpur z Mnichova
14.12.2023

Akční letenky do Malajsie: Kuala Lumpur z Mnichova

12 800

O této nabídce

Hledáte zimní úprk do jihovýchodní Asie, ale Thajsko vás příliš neláká? Zkuste sousední Malajsii, kam nabízí akční letenky společnost Air China. Do hlavního města Kuala Lumpur se podíváte z Mnichova za cenovku 12 800 Kč, kdy v ceně máte také přepravu odbaveného zavazadla. K mání je dostatek termínů od ledna do března příštího roku. Vydejte se do Malajsie například v termínu od 11. do 25. ledna. Po cestě vás čeká přestup v čínském Pekingu (PEK).

V ceně letenky máte odbavené zavazadlo do 23 kg. Dále si s sebou do Malajsie vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a osobní věc (klasicky malý batoh či kabelku). Během letů bude podáváno občerstvení a nápoje.

Určitě se mrkněte i na další nabídky společnosti Air China do jihovýchodní Asie:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Za exotikou do Malajsie

Jenom se řekne Malajsie a už cítíte tu vlhkou vůni pralesa, slyšíte šum moře a vidíte krásu čajových plantáží splývajících po kopcích. Malajsie je možná zastíněná svými sousedy, ale sama toho má přinejmenším stejně tolik co nabídnout. Bílé pláže okolních ostrůvků tam jsou lemovány korunami stromů obývanými divokými orangutany a hory tam nad hladinou doplňují dechberoucí a nedotčený podvodní svět. Kuala Lumpur se svou přehlídkou mrakodrapů je jedním z těch čistších a bohatších asijských velkoměst, malebnou koloniální architekturu zas najdete v pestrobarevné Malacce.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Malajsie a přestup v Číně

Pro vstup na území Malajsie nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Malajsii“.

Test ani očkování nepotřebujete pro přestup v Číně. Transitní víza obdržíte zdarma. Aktuální informace najdete na naší stránce „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Mnichova do Kuala Lumpur za 12 800 Kč
Akční letenky do Malajsie: Kuala Lumpur z Mnichova

Bude se hodit

Letiště Kuala Lumpur (KUL)

Letiště Mnichov (MUC)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)