Filipíny: z Mnichova do Manily s odbaveným zavazadlem
11.12.2023

Filipíny: z Mnichova do Manily s odbaveným zavazadlem

12 532

O této nabídce

Nedávno jsme vám přinesli tip na letenky na Filipíny z Prahy za 15 240 Kč. Kdo si je nestihl ulovit, má nyní skvělou příležitost, a to díky nabídce aerolinky Air China. Ta nabízí zpáteční letenky s odbaveným zavazadlem z Mnichova do Manily, které pořídíte za 12 532 Kč. Spousta termínů je k mání od ledna do května příštího roku, například od 27. února do 7. března, a najdete je v našich kalendářích níže. Po cestě vás čeká přestup v čínském Pekingu (PEK).

Jak jsme již zmínili, v ceně letenky na Filipíny máte odbavené zavazadlo do 23 kg. Na palubu Air China si vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během letů se těšte na občerstvení a nápoje zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Filipíny jsou srdcovka

Filipíny nejspíš nejsou první zemí, co vás napadne, když se mluví o krásách jihovýchodní Asie. A přesto jsou jednou z těch nejnádhernějších. Písek nekonečných pláží je tam jemný a doběla vyšisovaný, západy slunce božské a místní upřímně vřelí, vždy s širokým úsměvem na tváři. Každý z ostrovů je naprosto jedinečný, Bohol dává na odiv svou krajinu kulatých Čokoládových kopců a podzemní řeka skrytá pod půdou Palawanu vám naprosto vyrazí dech. Nesmírně půvabná rýžová pole se rozlévají po stráních Banaue na Luzonu, vody ostrova Busuanga vábí k potápění a proslulý Boracay nikdy nespí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Filipíny a přestup v Číně

Pohodu na pláži si dopřejete zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Filipínách“.

Bez očkování a negativního testu také přestoupíte na území Číny. Pokud zůstanete v tranzitní zóně, máte nárok na tranzitní víza zdarma. Aktuální informace najdete na naší stránce „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Mnichova do Manily za 12 532 Kč
Filipíny: z Mnichova do Manily s odbaveným zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)