Indonésie: akční letenky z Mnichova do Jakarty s odbaveným zavazadlem
11.12.2023

Indonésie: akční letenky z Mnichova do Jakarty s odbaveným zavazadlem

12 695

O této nabídce

S pěkným tarifem, v jehož rámci ulovíte atraktivní letenky do regionu jihovýchodní Asie, dnes přichází aerolinka Air China. První destinací, kterou z její nabídky vybíráme, je hlavní město Indonésie. Zpáteční letenky z Mnichova (MUC) do Jakarty (CGK) pořídíte za 12 695 Kč. Základní tarif u čínské letecké společnosti zahrnuje také bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla. Routing v obou směrech vede přes Peking, kde cestovatele čekají (zejména v případě zpáteční cesty) delší layovery. Na letišti ovšem bezplatně obdržíte tranzitní vízum, díky němuž lze vyrazit na jednodenní exkurz do města. A co termíny? Ty jsou k dispozici od ledna do května příštího roku – viz naše přehledné kalendáře níže.

PS: K cestě z Jakarty na populární indonéský ostrov Bali (DPS) využijte služeb některé z domácích aerolinek – Batik Air, Citilink, Garuda Indonesia, Air Asia, Super Air Jet či TransNusa. Ceny jednosměrných letenek se pohybují kolem 1 500 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Indonésie

Pro vstup na území Indonésie potřebujete víza, která získáte buď po příletu za cca 763 Kč, nebo elektronicky na této stránce. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Indonésii“.

Transfer přes Čínu

Cesta přes pevninskou Čínu dnes již neznamená prakticky žádnou byrokratickou komplikaci (ani ČLR již žádné „COVID podmínky“ nedrží). Turistická víza za účelem tranzitu nejsou potřeba (resp. tranzitní víza obdržíte zdarma po příletu). Více informací o cestování do ČLR naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Mnichova do Jakarty za 12 695 Kč

Indonésie: akční letenky z Mnichova do Jakarty s odbaveným zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)