Singapur z Mnichova s odbaveným zavazadlem
13.12.2023

Singapur z Mnichova s odbaveným zavazadlem

13 395

O této nabídce

Další destinací v jihovýchodní Asii z dílny Air China, kam si levně zaletíte z bavorského Mnichova, je Singapur. Tento městský stát je k mání za skvělou cenu 13 395 Kč se 2 odbavenými zavazadly na spoustu termínů od ledna do května příštího roku. Prozkoumejte nejen Singapur například v termínu od 25. ledna do 1. února. Po cestě vás čeká jeden přestup v čínském Pekingu.

Jak jsme již zmínili, v ceně letenky máte 2 odbavená zavazadla o hmotnosti do 23 kg. Na palubu si zdarma vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během letů bude podáváno občerstvení a nápoje.

Neláká vás Singapur, ale jiné destinace v jihovýchodní Asii? Mrkněte se na další akce Air China:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Městský stát plný zážitků

Žvýkat na ulici zakázáno, stejně tak pít kávu v metru nebo nosit smradlavý durian do městské dopravy. Opruz? Vůbec ne! Singapuřané jsou přísní, ale díky nim se ocitnete na jednom z nejčistších a nejpřekvapivějších míst světa! Uprostřed města, obklopeni mrakodrapy se najednou procházíte pralesem mezi opicemi. V pouličním stánku oceněném Michelinskou hvězdou si za 35,- koupíte dokonalé kuře s rýží. Takže ušetříte a přespíte v luxusním 5* hotelu Marina Bay Sands, co připomíná loď na třech vysokých kůlech. V noci vás 10 milionů stromů ozáří milionem barev. Před tropickým deštěm se schováte v úchvatném Národním muzeu. Originální, vkusný, plný překvapení – prostě Singapur!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Singapuru a přestup v Číně

Před cestou do Singapuru si nezapomeňte vyplnit tento formulář (nejdříve 72 hodin před odletem). Očkování ani negativní test není třeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Singapuru“.

Test ani očkování nejsou vyžadovány před cestou do Číny. Také ale vyplňte příjezdový formulář. Tranzitní víza obdržíte po příletu. Aktuální informace najdete na naší stránce „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Mnichova do Singapuru za 13 395 Kč
Singapur z Mnichova s odbaveným zavazadlem

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Singapur (SIN)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)