• Příruční zavazadlo max. rozměry 55 x 40 x 20 cm a hmotnost 5 kg; v případě cesty ve first či business class dvě příruční zavazadla, každé do hmotnosti 8 kg
  • Občerstvení teplé občerstvení na dálkových letech a malý snack na krátkých linkách zdarma
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.airchina.com

Info o aerolince

Air China, sídlící v Pekingu, je národní leteckou společností Čínské lidové republiky. Své základny má na pekingském letišti Capital a v Čcheng-tu. Založena byla roku 1988. Air China přepraví více než 100 milionů cestujících ročně.

Naše recenze

Průměrná aerolinka, nic speciálního. Dostává se jí veliké oblibě především díky extra nízkým cenám za letenku z Vídně nebo Mnichova do JV Asie, nevýhodou (nebo výhodou?)  jsou dlouhé přestupy na území Čínské lidové republiky (zpravidla v Pekingu či Šanghaji).

Zavazadla

Příruční zavazadlo nesmí přesáhnout rozměry 55 x 40 x 20 cm a hmotnost 5 kg. Cestující first a business class mohou mít dvě příruční zavazadla, každé o hmotnosti max. 8 kg.

V ceně letenky je zahrnuto 23kg odbavené zavazadlo pro mezinárodní lety a 20kg pro vnitrostátní lety (v případě Economy class). First class zahrnuje 40kg pro vnitrostátní a dvě 32kg zavazadla pro mezinárodní lety, business class pak 30kg pro vnitrostátní a dvě 23kg zavazadla pro mezinárodní lety.

Nákup letenek

Letenky Air China kupujte přes náš rezervační systém.

Kontakt

Telefonní linka: +80 086 100 999; po-ne; 7-23 hod.

Kontaktujte aerolinku Air China přes email.

Služby

Na krátkých linkách dostanete malý snack. Na dálkových letech se podává teplé občerstvení, k dispozici je palubní zábava inflight entertainment s nabídkou filmů, seriálů, hudby a her.

Na vybraných letištích můžete při dlouhém přestupu požádat o hotel zdarma.

Destinace

Do České Republiky Air China nelétá, letět můžete z letišť v blízkosti českých hranic: Budapešť (BUD), Berlín (TXL), Dusseldorf (DUS), Frankfurt (FRA), Mnichov (MUC), Varšava (WAW), Vídeň (VIE).

V nabídce naleznete širokou škálu destinací v Číně, JV Asii, Austrálii…

Flotila

Air China využívá následující letadla: Airbus A319, Airbus A320, Airbus A321, Airbus A330, Airbus A350, Boeing 737, Boeing 737 MAX 8, Boeing 747 Jumbo Jet, Boeing 777, Boeing 787 Dreamliner.

 

 

guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)