Středoamerická Guatemala z Berlína a Mnichova
12.2.2024

Středoamerická Guatemala z Berlína a Mnichova

12 690

O této nabídce

Navštivte středoamerické vulkány, nádherné pláže i divokou džungli. To vše nabízí nádherná Guatemala, kam si zaletíte z německého Berlína i Mnichova. Spolupráce aerolinek United Airlines a Lufthansa nám přináší letenky, které ulovíte za 12 690 Kč (v případě odletů z německého hlavního města). Letenky z Mnichova vás vyjdou nepatrně dráž. Termínů je k mání více než dost od března do června letošního roku, třeba od 10. do 18. května. Po cestě vás čekají 2 přestupy v jednom směru a jeden přestup ve směru druhém, a to v New Yorku (EWR), Houstonu (IAH) či Londýně (LHR). 

Zdarma si s sebou vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 35 × 22 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo do 23 kg si přikoupíte za 60 € v jednom směru. Na dálkových letech dostanete teplé občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov / průvodce parkováním na letišti Berlín.

Exotická Guatemala

Tropická Guatemala přetékající úchvatnou kulturou, historií a poklady přírody. Projděte se dlážděnými ulicemi města Antigua, nasávejte krásu koloniální architektury. Ochutnejte místní prémiovou kávu a hořkou čokoládu, jen se vám rozplyne na jazyku. Ztraťte se v rozsáhlém pyramidovém komplexu Tikal, památce po staré civilizaci Mayů. Vystoupejte na sopku Tajumulco, nejvyšší ze všech ve Střední Americe, za jasné viditelnosti dohlédnete až k Mexiku na jedné straně a Salvadoru na druhé. Odpočiňte si v nádherné oblasti Izabal koupelí v horkých pramenech a spánkem na pláži ve stínu palem.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a pohodlně navštivte všechna zajímavá místa v Guatemale. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 1 211 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Guatemaly a přestup v USA

Před cestou do Guatemaly se nemusíte zatěžovat žádnou byrokracií, test ani očkování nejsou třeba. Aktuální opatření najdete na naší stránce „Koronavirus v Guatemale“.

Přestup v USA vyžaduje elektronickou registraci ESTA. Ani tady není třeba očkování nebo test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Berlína do Guatemaly za 12 690 Kč

Středoamerická Guatemala z Berlína a Mnichova


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště New York – Newark (EWR)

Lufthansa

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)