Severní Thajsko – z Vídně do Chiang Mai v květnu a červnu
5.4.2024

Severní Thajsko – z Vídně do Chiang Mai v květnu a červnu

13 335

O této nabídce

V poslední době nám čínská aerolinka Air China dělá radost letenkami za skvělé ceny do jihovýchodní Asie. Tentokrát zamíříme do oblíbeného Thajska, ale místo do Bangkoku se vydáme z Vídně do Chiang Mai na severu země. Zpáteční letenky za 13 335 Kč ulovíte v květnu a červnu letošního roku. Prozkoumejte severní Thajsko například v termínu od 27. května do 15. června. Jedinou vráskou na letenkách čínské společnosti jsou dlouhé přestupy v Pekingu, které ale můžete využít k návštěvě města díky tranzitnímu vízu zdarma.

A čínskou aerolinkou si zaletíte za fajn ceny také do následujících destinací:

Příjemným benefitem dopravce je odbavené zavazadlo do 23 kg zdarma. V ceně máte také kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm a teplé občerstvení s nápoji během letů zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Na sever milovaného Thajska

Thajsko snad ani nepotřebuje představení, vždyť ty bělostné pláže, deštné pralesy, pokorně skloněné kokosové palmy a vznešené buddhistické chrámy z pohlednic a filmů každý zná. Věděli jste ale, kolik života místní džungle skrývají? Viděli jste už na vlastní oči divoké tygry a roztomilé gibony? Byli jste někdy poctěni pohostinností nesmírně hodných Thajců? Věděli jste, že jsou tam sloni posvátní? Tak poctěte svou návštěvou „zemi úsměvů“ a žár tropů, přičichněte k vůni tržišť a ochutnejte místní kuchyni.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Pro cesty do Thajska nemusíte mít žádné speciální dokumenty, očkování ani testy. Více se dozvíte v našem průvodci.

Náhled letenky z Vídně do Chiang Mai za 13 335 Kč
Severní Thajsko – z Vídně do Chiang Mai v květnu a červnu

Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Thajsko)

Let zpátky

Vídeň - Chiang Mai - Vídeň
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)