Z Mnichova do Indonésie: Jakarta s odbaveným zavazadlem
27.3.2024

Z Mnichova do Indonésie: Jakarta s odbaveným zavazadlem

13 783

O této nabídce

Jihovýchodní Asii si prostě zamiluje každý. S letenkami za fajn ceny do tohoto regionu v poslední době přichází aerolinka Air China, která nyní nabízí i zpáteční letenky z Mnichova do fascinující Indonésie. Do hlavního města Jakarta (CGK), ležícího na ostrově Jáva, se podíváte za 13 783 Kč na spoustu termínů od dubna do června letošního roku, i přes květnové státní svátky. Vydejte se na průzkum Indonésie a chytněte bronz na bílých plážích například v termínu od 9. do 22. dubna. Po cestě vás čeká jeden přestup v čínském Pekingu, který využijte i k prohlídce města.

Nelákají vás Filipíny, ale i tak se chcete podívat do JV Asie? Mrkněte se na další nabídku aerolinky Air China:

V ceně letenky máte odbavené zavazadlo do 23 kg. Na palubu Air China si pak vezmete velké kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm. Během letů se můžete těšit na teplé občerstvení i nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Rozmanitá Indonésie vás chytne za srdce

Indonésie je barevná, nádherná, snoubí různé kultury a náboženství i bohatství s chudobou. Sami místní hlásají, že mají „jednotu v rozdílnosti“ a opravdu, každý ostrov připomíná jak kdyby jiný svět. Projeďte se Jávou, vyšplhejte na její hrdé vulkány a naučte se tradiční batice v Yogikartě. Nebo se nechte omámit krásou hinduistických chrámů proslulého Bali, surfujte na nedotčených plážích Lomboku, pozdravte orangutany na Sumatře. Na úchvatném Komodu žijí opravdoví draci a divoké Borneo vás naprosto dostane.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Indonésie a přestup v Číně

Pro vstup na území Indonésie potřebujete platné vízum, které si lze vyřídit online nebo na letišti po příletu. Očkování nebo negativní test potřebovat nebudete. Více najdete na naší stránce „Koronavirus v Indonésii“.

Při přestupu v Pekingu dostanete tranzitní vízum zdarma, pokud se prokážete letenkou ze země. Ani Čína již nevyžaduje očkování nebo test. Aktuální opatření najdete na stránce „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Mnichova do Jakarty za 13 783 Kč
Z Mnichova do Indonésie: Jakarta s odbaveným zavazadlem

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)