Exotické Thajsko: z Budapešti na Phuket s odbaveným báglem
22.3.2024

Exotické Thajsko: z Budapešti na Phuket s odbaveným báglem

12 969

O této nabídce

Kdo plánuje dovolenou v Thajsku dopředu, ten ušetří na letenkách. Tím se řídí aerolinka Air China, která nabízí zpáteční letenky z Budapešti na oblíbený thajský ostrov Phuket. Pořídíte je za pěknou cenovku 12 969 Kč, kdy v ceně letenky máte i odbavené zavazadlo. Termíny jsou dostupné od letošního září až do prosince a najdete je v kalendářích níže. Nachytejte bronz a dopřejte si thajské masáže na Phuketu například v termínu od 25. listopadu do 5. prosince. Po cestě se připravte na jeden rychlý a jeden delší přestup v čínském Pekingu (PEK).

Vstřícná zavazadlová politika čínské aerolinky umožňuje přepravu odbaveného zavazadla do 23 kg zdarma. Na palubu si pak vezmete klasické kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm. Během letů vás jistě potěší teplé občerstvení a široká nabídka nápojů.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 odbavené zavazadlo do 23 kg + kabinové zavazadlo (do 55 × 40 × 20 cm)
  • Dostupnost: září – prosinec 2024
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Phuket je ráj na zemi

Žár tropů, nekonečné pláže jemňoučkého, bělostného písku, tyrkysové moře zdobené barevnými korály, kokosové palmy pokorně se sklánějící před všemocným sluncem. Taková je idylka Thajska a jeho okouzlujících ostrovů, vyberte si z koloritu ten nejsympatičtější, nebo je ochutnejte všechny. Phuket se pyšní pětihvězdičkovými hotely se soukromými lokaji pro ty nejvíce náročné, světovým jídlem a neomezenou zábavou. Koh Phi Phi dostalo darem snad tu nejnádhernější přírodu a úchvatné pláže, včetně té proslulé díky Leonardu DiCapriovi. Koh Lanta je oázou klidu a samoty, s hlavou pod hladinou tady můžete pozorovat podmořské klenoty.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska a přestup v Číně

Oblíbené Thajsko nevyžaduje očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“. Pokud se v Číně budete chtít podívat mimo letiště, máte nárok na tranzitní vízum zdarma. Více se dočtete na stránce „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Budapešti na Phuket za 12 969 Kč
Exotické Thajsko: z Budapešti na Phuket s odbaveným báglem

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)