Jarní Japonsko: z Vídně do Sappora a Nagoji
28.3.2024

Jarní Japonsko: z Vídně do Sappora a Nagoji

14 405

O této nabídce

Jarní Japonsko touží zažít snad každý z nás. Ačkoliv běžně přinášíme tipy na letenky do hlavního města Tokia, tentokrát se vydáme z Vídně do Sappora a Nagoji. Zpáteční letenky pořídíte díky nabídce aerolinky Air China, která nás v posledních dnech těší hezkými cenami do celé řady destinací v Asii. Do Japonska si zaletíte za cenu 14 405 Kč i se 2 odbavenými zavazadly a termíny jsou dostupné od dubna do června letošního roku. Co si dát sushi například v termínu od 25. května do 9. června? Po cestě vás čeká jeden přestup v čínském Pekingu (PEK), kdy delší z nich můžete využít i k rychlé návštěvě města díky tranzitnímu vízu zdarma.

Mrkněte se i na další akce z díly aerolinky Air China:

Jak jsme již zmínili, čínský dopravce umožňuje přepravu 2 odbavených zavazadel do 23 kg zdarma. Na palubu si pak vezmete klasické kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm. Během letů hladovět nebudete, neboť dostanete občerstvení i nápoje zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Poznejte zemi vycházejícího slunce

Japonsko je tak moc jiné než zbytek světa, až z toho mrazí po zádech. Čtveřice ostrovů Hokkaidó, Honšú, Šikoku a Kjúšú vám svou odlišnost ukáží. Podívejte se na nejposvátnější ze všech hor Fudži, na rozkvétající sakury, které ji obklopují. Navštivte sněžné opice koupající se v termálních pramenech v Jigokudaki Yaenkon. Kochejte se zářivě bílým hradem Himedži a červenými branami svatyně Fushimi Inari. Japonské sushi a sashimi ochutnejte v Tokiu na Cukidži, největší rybí tržnici světa. Okuste také takoyaki, kuličky smaženého těsta s chobotnicí, zvenku křupavé, uvnitř vláčné. Poznejte zemi vycházejícího slunce.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Japonska a přestup v Číně

Před cestou do Japonska se nemusíte zabývat obstaráním negativního testu nebo očkovacího certifikátu. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Japonsku“.

Pokud se budete chtít během přestupu v Pekingu mrknout do města, obdržíte tranzitní víza zdarma. Očkování ani test i v tomto případě nejsou třeba. Další detaily najdete na naší stránce „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Vídně do Sappora za 14 405 Kč

Jarní Japonsko: z Vídně do Sappora a Nagoji


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)