Jarní Tchaj-wan: z Mnichova do Tchaj-peje s odbaveným báglem
4.4.2024

Jarní Tchaj-wan: z Mnichova do Tchaj-peje s odbaveným báglem

11 607

O této nabídce

Nedávno jsme vám přinesli tip na letenky na Tchaj-wan z Budapešti se společností Air China. Pokud máte maďarské letiště z ruky, letenky na tento ostrovní stát pořídíte také s odletem z Německa. Z Mnichova do Tchaj-peje si zaletíte za 11 607 Kč, a v ceně máte i odbavené zavazadlo. Termíny pořídíte během dubna a května, například od 28. dubna a zpět 9. května, kdy zužitkujete také dva dny volna v květnu. Po cestě se připravte na přestup v Šanghaji po cestě tam a v Pekingu při návratu. Delší přestup v hlavním městě Číny určitě využijte k návštěvě.

V ceně letenky máte odbavené zavazadlo do 23 kg. Na palubu čínského dopravce si vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm. Během letů se bude podávat teplé občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Zpříjemněte si jaro výletem na Tchaj-wan

Exotická země skrývající mnohé krásy, ostrov porostlý neobjeveným pralesem. Obdarovaný úchvatnými scenériemi a celý posetý buddhistickými chrámy, svatyněmi klidu a míru. Taiwan se nachází východně od Číny, se kterou sdílí historii i současnost, hlavním městem je Taipei, metropole se svým symbolem – neuvěřitelnou věží Taipei 101, kdysi nejvyšší budovou světa. Svezte se lanovkou nad čajovými plantážemi hory Maokong, nahoře si vychutnejte šálek tohoto lahodného moku. V blízkosti se rozkládá národní park Yangmingshan, oáza klidu vedle velkoměsta, s ozdravnými termálními prameny, ovoněný růžovými květy třešní. Navštivte Kaohsiung a jeho Dračí a Tygří pagodu, dle legendy se vám tak vyhne neštěstí a přijde životní úspěch.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Tchaj-wan a přestup v Číně

Před cestou na Tchaj-wan nepotřebujete žádné speciální dokumenty, stejně tak je tomu u přestupu v Číně. Pokud se během něj budete chtít podívat do města, obdržíte tranzitní vízum zdarma. Více informací se dočtete v našem „Průvodci Tchaj-wanem“ a „Průvodci Čínou“.

Náhled letenky z Mnichova na Tchaj-wan za 11 607 Kč
Jarní Tchaj-wan: z Mnichova do Tchaj-peje s odbaveným báglem

Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Taiwan)

Let zpátky

Mnichov - Taipei - Taiwan Taoyuan - Mnichov
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Tchaj-pej Taoyuan (TPE)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)