Tchaj-wan z Budapešti + tip na návrat z Filipín
21.3.2024

Tchaj-wan z Budapešti + tip na návrat z Filipín

12 143

O této nabídce

Pokud číháte na letenky na exotický Tchaj-wan za fajn cenu, potěší vás nabídka čínské aerolinky Air China. Za cenovku 12 143 Kč pořídíte zpáteční letenky na Tchaj-wan z Budapešti s odbaveným zavazadlem, které jsou dostupné od dubna do června letošního roku. Kdo si chce dovolenou ve východní Asii zpestřit a navštívit také rajské Filipíny, uloví open-jaw letenky do Tchaj-peje s návratem z Manily za 12 820 Kč. Po cestě se připravte na přestup v Pekingu, kdy delší stop doporučujeme využít k návštěvě města. Tak na nic nečekejte a kupte si letenky do Tchaj-peje například v termínu od 2. do 15. května, kdy také využijete státní svátek.

Pokud zvolíte variantu s návratem z Filipín, mrkněte se na přelety mezi oběma zeměmi do našeho vyhledávače. Cena jednosměrné letenky mezi Tchaj-wanem a Filipínami se pohybuje okolo 2 tisíc Kč.

Jak jsme již zmínili, Air China umožňuje cestovatelům přepravu odbaveného zavazadla do 23 kg zdarma. Na palubu si s sebou vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm. Během letů dostanete občerstvení i nápoje zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Poznejte jarní Tchaj-wan

Exotická země skrývající mnohé krásy, ostrov porostlý neobjeveným pralesem. Obdarovaný úchvatnými scenériemi a celý posetý buddhistickými chrámy, svatyněmi klidu a míru. Taiwan se nachází východně od Číny, se kterou sdílí historii i současnost, hlavním městem je Taipei, metropole se svým symbolem – neuvěřitelnou věží Taipei 101, kdysi nejvyšší budovou světa. Svezte se lanovkou nad čajovými plantážemi hory Maokong, nahoře si vychutnejte šálek tohoto lahodného moku. V blízkosti se rozkládá národní park Yangmingshan, oáza klidu vedle velkoměsta, s ozdravnými termálními prameny, ovoněný růžovými květy třešní. Navštivte Kaohsiung a jeho Dračí a Tygří pagodu, dle legendy se vám tak vyhne neštěstí a přijde životní úspěch.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Tchaj-wan a na Filipíny s přestupem v Číně

Tchaj-wanské úřady již nevyžadují doklad o očkování nebo negativní test, žádné speciální požadavky nemají ani Filipíny. Více informací najdete na našich stránkách „Koronavirus na Tchaj-wanu“ a „Koronavirus na Filipínách“.

Co se přestupu v Číně týče, máte nárok na transitní vízum zdarma, pokud se prokážete letenkou ze země. Další informace se dočtete na naší stránce „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Budapešti na Tchaj-wan za 12 143 Kč
Tchaj-wan z Budapešti + tip na návrat z Filipín

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Tchaj-pej Taoyuan (TPE)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)