Prázdninová Sardinie z Prahy: letenky do Olbie
29.5.2023

Prázdninová Sardinie z Prahy: letenky do Olbie

3 494

O této nabídce

Letecké společnosti z Lufthansa Group, přímo Lufthansa a Swiss International Air Lines, dnes přichází s pěknou promo akcí na letenky do Středomoří. Jako první vlaštovku vybíráme italský ostrov Sardinie, kam si můžete za skvělé ceny zaletět po celé léto od června až do srpna. Zpáteční letenky z Prahy na Sardinii do města Olbia ležícího na severovýchodě ostrova ulovíte v rezervačním systému operující aerolinky od 3 494 Kč. Ceny příkladových termínů níže se pohybují v rozmezí 3,5 a 4 tisíc Kč.

Základní tarif „Economy Light“ obsahuje přepravuje příručního zavazadla s max. hmotností 8 kg. Cestou na Sardinii i zpět vás čeká jeden přestup v Curychu (ZRH) / Frankfurtu (FRA) / Mnichově (MUC).

Veškeré informace o letiště Olbia (OLB), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

Akční letenky na Sardinii

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Sardinie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Ceny za pronájem malého vozu se během letních měsíců pohybují kolem 1 300 Kč / den. s čímž je nutné dopředu počítat.

Náhled letenky z Prahy do Olbia za 3 494 Kč

Prázdninová Sardinie z Prahy: letenky do Olbie


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Curych (ZRH)

Letiště Olbia (OLB)

Letiště Mnichov (MUC)

Lufthansa

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)