Na divokou Aljašku během léta z Mnichova a Berlína
21.6.2024

Na divokou Aljašku během léta z Mnichova a Berlína

13 834

O této nabídce

Aljašská divočina je snem každého milovníka přírody. Pokud mezi ně patříš i ty, nech se zlákat nabídkou aerolinek United Airlines a Lufthansy. Díky nim si totiž zaletíš na Aljašku z Mnichova a Berlína po celé léto za super cenu. Z bavorského města tě letenky vyjdou na 13 834 Kč s jedním přestupem ve Frankfurtu po cestě tam a jedním delším přestupem v Chicagu po cestě zpět. Zpáteční letenky z hlavního města Německa tě vyjdou na 14 243 Kč, navíc s přestupem v Mnichově po cestě zpátky. Přestup v Chicagu vzhledem k časům příletu a odletu můžeš pohodově využit k jednodenní návštěvě města. Tak si splň sen a zaleť si na Aljašku například od 23. července do 6. srpna, další termíny jsou k mání od července až do září. 

V ceně letenky máš zdarma kabinové zavazadlo o rozměrech do 43 x 25 x 22 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou (klasicky malý batoh nebo kabelka). Pokud si s sebou chceš vzít odbavený bágl, vyjde tě nejlíp při nákupu letenek v tarifu Economy, kdy za letenky zaplatíš 16 312 Kč.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov / průvodce parkováním na letišti Berlín.

Zamiluj se do Aljašky

Arktické léto na Aljašce je jedním dlouhým dnem. Jedním dlouhým dnem jak stvořeným pro dobrodružství! Toulej se krajinou, zdolávej hory. Pozoruj tlamy mohutných medvědů lapající po lososu. Obuj mačky a cepíny pevně sevři ve svých dlaních, pokoř ledovec. Slovo epický zde získává úplně jiných rozměrů a významu. Není to scenérie pro křehké květinky, není to místo pro turisty rozmazlené luxusem. Aljašská příroda je ryzí, drsná, divoká, nepromíjející. Aljašská příroda je ale také spravedlivá a tvůj respekt a odhodlání odmění krásou, jakou jsi ještě neviděl. Tak na co ještě čekáš?

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Po aljašské přírodě se budeš nejpohodlněji pohybovat díky půjčené káře. Ta na tebe čeká v naší autopůjčovně a vyjde tě od 3 071 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Pro vstup na území Spojených států budeš potřebovat elektronickou registraci ESTA. Více informací najdeš v našem průvodci. 

Náhled letenky z Mnichova do Anchorage za 13 834 Kč
Na divokou Aljašku během léta z Mnichova a Berlína

Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr USA [Alaska])

Let zpátky

Mnichov - Anchorage - Ted Stevens - Mnichov
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Mnichov (MUC)

Lufthansa

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)