Mexiko: z Berlína a Mnichova do Cancúnu
16.2.2024

Mexiko: z Berlína a Mnichova do Cancúnu

11 415

O této nabídce

Letenek do exotiky není nikdy dost a jednou z nejoblíbenějších destinací je mexický poloostrov Yucatán. Spolupracující aerolinky American Airlines a British Airways nám nyní přinášejí levné letenky z Berlína a Mnichova do Cancúnu. Pořídíte je za skvělých 11 451 Kč při odletech z Berlína a z Mnichova vás vyjdou na 11 819 Kč. Za tyto ceny pořídíte dostatek termínů od března do května letošního roku, a to i přes květnové státní svátky. Navštivte Mexiko například v termínu od 15. do 29. dubna. Po cestě z Berlína a Mnichova do Cancúnu vás čekají 2 přestupy, a to v Londýně (LHR) a na území USA.

V ceně letenky máte přepravu velkého kabinového zavazadla o rozměrech 56 × 36 × 23 cm a osobní věci, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Pokud vám kabinové zavazadlo nestačí, odbavený bágl do 23 kg vás nejlépe vyjde při nákupu letenky v tarifu Main Cabin za 14 462 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov / průvodce parkováním na letišti Berlín.

Do Mexika za plážemi, památkami a skvělým jídlem

Cancún je jinou tváří Mexika. Daleko od stinné stránky téhle barevné země dává na odiv své sněhově bílé pláže, tyrkysové moře a dechberoucí podvodní svět. Luxusní hotelové resorty hýčkají své hosty, pulzující noční život utichá až se svítáním. Slunce opaluje vystavená těla do čokoládových odstínů a na obzoru se se míhají hřbetní ploutve delfínů. Pod hladinou kontrastují a zároveň se doplňují zdobné korály a umění v podobě stovek soch, stačí se potopit a poddat se té kráse. Vnitrozemí je poseto nádhernými cenoty, mexickými klenoty, krasovými jeskyněmi zatopenými průzračnou vodou. Pronikající paprsky slunce v nich vytváří tajemnou atmosféru, koupel v nich vás okouzlí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a projeďte všechna zajímavá místa na Yucatánu a klidně i dál. Perfektní kára na vás čeká v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 577 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mexika a přestup v USA

Očkování i negativní test můžete nechat doma. Jedinou byrokracií zůstává vyplnění elektronické registrace ESTA, a to kvůli přestupu v USA. Více informací najdete na našich stránkách „Koronavirus v USA“„Koronavirus v Mexiku“.

Náhled letenky z Berlína do Cancúnu za 11 415 Kč
Mexiko: z Berlína a Mnichova do Cancúnu


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Mnichov (MUC)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)