Letenky z Německa do Filadelfie od ledna do května
28.12.2023

Letenky z Německa do Filadelfie od ledna do května

8 437

O této nabídce

Prozkoumejte města na severovýchodě Spojených států. Jako skvělý výchozí bod vám poslouží Filadelfie, kam si zaletíte z Německa – konkrétně Mnichova a Berlína za 8 437 Kč díky aerolinkám American Airlines a British Airways. Termínů je k mání více než dost od ledna do května příštího roku. Navštivte jen největší město Pensylvánie například v termínu od 3. do 11. května, kdy využijete také státní svátek. Po cestě vás čeká jeden přestup v americkém městě Charlotte nebo britském Londýně. 

S sebou si do Améru vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 36 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo do 23 kg si přikoupíte za 70 € v jednom směru. Během zaoceánského letu bude podáváno občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov / průvodce parkováním na letišti Berlín.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Co tahle půjčit si na letišti auto a vyrazit na roadtrip po východním pobřeží USA? Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do Améru si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Očkování ani negativní test již nejdou třeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Mnichova do Filadelfie za 8 437 Kč
Letenky z Německa do Filadelfie od ledna do května


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Mnichov (MUC)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)