Letenky z Berlína a Mnichova do hříšného Las Vegas
26.2.2024

Letenky z Berlína a Mnichova do hříšného Las Vegas

10 687

O této nabídce

Navštivte město hříchů a prozkoumejte i dechberoucí přírodu na západě Spojených států. American Airlines a British Airways nabízí zpáteční letenky z Berlína a Mnichova do Las Vegas, které ulovíte za 10 687 Kč. Termínů je k mání dostatek od března do května, přes Velikonoce i květnové státní svátky. Tak neváhejte a progamblujte to, co jste ušetřili za letenku například v termínu od 16. do 30. dubna. Po cestě vás čeká jeden nebo dva přestupy, a to zpravidla v Londýně (LHR) a na území USA.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech do 56 × 36 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Pokud si s sebou chcete vzít odbavené zavazadlo do 23 kg, kupte si letenky v tarifu Main Cabin za 13 347 Kč a budete ho mít v ceně. Během zaoceánského letu se můžete těšit na občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov / průvodce parkováním na letišti Berlín.

Do Vegas za gamblem i přírodou

Zažijte největší kontrast v zemi kontrastů! Zůstaňte 24 hodin v Las Vegas – městě, které nikdy nespí – v zajetí neonů, hluku a milionů lidí! Svezte se gondolou v Benátkách, na horské dráze v New Yorku, navštivte Eiffelovku. Prohrajte hrst dolarů v kasínu Flamengo, probdělou noc spláchněte v tančící fontáně Bellagio. A pak? Grand Canyon a první pohled dolů! Ať čekáte cokoli, tohle ne! Rozhodně nic tak ohromujícího. Kolena se podlomí, hlava zatočí, dech zatají! A dole? Jen divoké Colorádo a vy oddychující pod hvězdami! Slyšíte? Ticho! Jen těžko uvěřit, že před pár hodinami vám v hlavě burácelo Vegas!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Vydejte se z Las Vegas do proslulých národních parků na západě USA. Nejpohodlněji tak učiníte samozřejmě pomocí půjčené káry. Mrkněte se do naší autopůjčovny, kde vás vyjde od 1 057 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Očkování i negativní test již nejsou třeba. Aktuální opatření najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Berlína do Las Vegas za 10 687 Kč
Letenky z Berlína a Mnichova do hříšného Las Vegas


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Mnichov (MUC)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)