Gruzie: do hlavního města Tbilisi z Ostravy i Prahy
2.7.2023

Gruzie: do hlavního města Tbilisi z Ostravy i Prahy

4 489

O této nabídce

Pouze do dnešní půlnoci je validní promo akce polské letecké společnosti LOT Polish Airlines. Kromě již dříve inzerovaných lákavých nabídek v ní ulovíte také zajímavé letenky na Kavkaz, do Gruzie! Zpáteční letenky z Ostravy (OSR) do gruzínského hlavního města Tbilisi pořídíte za 4 489 Kč, zatímco v případě odletů z Prahy (PRG) vás zpáteční letenky do Tbilisi vyjdou na 4 987 Kč. Letenky jsou dostupné na termíny od druhé poloviny léta (srpen) až do prosince letošního roku. Jejich kompletní přehled tradičně naleznete v našich kalendářích níže.

Cestou do Indie vás čeká jeden klidný přestup ve Varšavě (WAW). Základní tarif „Economy Saver“ zahrnuje přepravu příručního zavazadla. Pokud se bez odbaveného zavazadla neobejdete, zakupte letenky ve vyšším tarifu „Economy Standard“. Příplatek vyjde na cca 750 Kč/směr.

Podívejte se také na další nabídky ze současné promo akce aerolinky LOT:

Vyrazte do dechberoucí Gruzie

Hledáte destinaci nedotčenou, turismem nepolíbenou? Dychtíte po místě, kde vysokánské hory střídají ledovcová údolí, kde vás místní přivítají s otevřenou náručí, kde historie stále žije a víno barví tváře? Už dál nehledejte, podívejte se s námi do přenádherné Gruzie. Město Tbilisi je branou gruzínského bohatství, starodávná městská zeď tam hlídá sirné lázně pod pevností Narikala a krásy sovětské architektury i té supermoderní. Křivolakými ulicemi zní hlasy trhovců a voní masové knedlíčky. Na obzoru se tyčí hory Malého a Velkého Kavkazu, nespoutané krajiny, kde můžete být celé dny úplně sami. Jen vy a posvátná příroda. Snad už neváháte.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Gruzie

Cestování do Gruzie je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Gruzii“.

Náhled letenky z Ostravy do Tbilisi za 4 489 Kč

Gruzie: do hlavního města Tbilisi z Ostravy i Prahy


Bude se hodit

Letiště Varšava Chopin (WAW)

Letiště Ostrava (OSR)

Letiště Praha (PRG)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)