Do Paraguaye z Prahy a Vídně s Turkish Airlines během podzimu
18.4.2024

Do Paraguaye z Prahy a Vídně s Turkish Airlines během podzimu

15 956

O této nabídce

Akčních letenek do Jižní Ameriky je jako šafránu a když už se nějaká akce objeví, jde zpravidla o letenky do Brazílie (viz náš nedávný tip). Klidné vody nyní rozčeřila aerolinka Turkish Airlines, která nabízí zpáteční letenky do Paraguaye z Prahy a Vídně – tuto jihoamerickou zemi jsme tu hóóódně dlouho neměli. Za letenky do paraguayského hlavního města Asunción zaplatíte 15 956 Kč a v ceně máte hned 2 odbavená zavazadla. A termíny? Z Prahy jsou dostupné na listopad a prosinec, z Vídně dokonce od září do prosince. Zaleťte si do Jižní Ameriky například v termínu od 7. do 19. listopadu. Po cestě vás čekají dva přestupy, a to v Istanbulu (IST) a Madridu (MAD), zaoceánský let je operován aerolinkou Air Europa.

Vstřícná zavazadlová politika tureckého dopravce vám umožní vzít si s sebou hned 2 odbavená zavazadla do 23 kg. Na palubu si vezmete klasické kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během letů dostanete teplé občerstvení a nápoje zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Projeďte celou Paraguay pohodlně díky půjčené káře. Tu najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 738 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Paraguaye

Před cestou do Paraguaye se nemusíte zatěžovat žádnou zbytečnou byrokracií, bude vám stačit platný pas. Více informací se dočtete na naší stránce.

Náhled letenky z Vídně do Asunciónu za 15 956 Kč
Do Paraguaye z Prahy a Vídně s Turkish Airlines během podzimu

Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Madrid (MAD)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Air Europa

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)