Brazílie: Sao Paulo z Prahy se 2 odbavenými bágly
16.4.2024

Brazílie: Sao Paulo z Prahy se 2 odbavenými bágly

14 776

O této nabídce

No vida, letenky za fajn cenu do Brazílie jsme tu už nějakou chvíli neviděli, natož s odletem z hlavního města ČR. Největší brazilské město Sao Paulo navštívíte s odletem z Prahy díky nabídce americké aerolinky Delta. Za cenu 14 776 Kč pořídíte letenky během května a začátku června letošního roku, kdy navíc v ceně máte hned 2 odbavená zavazadla. Po cestě vás čekají vždy dva přestupy v USA – v New Yorku (JFK) a Bostonu či Miami (MIA) po cestě tam. Po cestě zpět budete přestupovat kromě New Yorku i v Atlantě (ATL). Zaleťte si za Amazonským pralesem, velkolepým vodopádům Iguazu či za dalšími krásami Brazílie například v termínu od 15. května do 5. června. 

Jak jsme již zmínili, v ceně letenky máte hned 2 odbavená zavazadla do 23 kg. Na palubu Delty si vezmete klasické kabinové zavazadlo o rozměrech do 56 × 35 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi (malý batoh či kabelka). Během dálkových letů dostanete občerstvení i nápoje zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Poznejte krásy Brazílie

Brazílie je obrovská, nespoutaná, tepoucí životem! Džungle pralesů a džungle velkoměst, temperamentní Brazilci se svými opálenými těly, ladně se kroutící řeka Amazonka, pestré barvy všude kolem, neprobádaná příroda. Slaďoučké ovoce exotických chutí, pulzující rytmus samby, vlnění boků a bláznivý karneval, do dálky se táhnoucí pláže. Odvažte se a poznejte tuhle latinskoamerickou krásku, když jí otevřete svá srdce, s radostí vám ukáže své nádherné jeskyně Lago Azul, pobřeží Costa do Sauipe obrostlé palmami, špičaté pohoří Serra do Rio do Rastro a snad i dechberoucí vodopád Caracol. Staňte v úžasu nad písečnými dunami Lençóis Maranhenses, jejich jméno doslova znamená povlečení, a skutečně se podobně půvabně brazilskou krajinou vlní.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Brazílie a přestup v USA

Pro cestu do Brazílie nepotřebujete žádné dokumenty kromě platného pasu. Více se dočtete v našem průvodci.

Při přestupu v USA však budete muset předložit elektronickou registraci ESTA. Další informace najdete na naší stránce.

Náhled letenky z Prahy do Sao Paula za 14 776 Kč
Brazílie: Sao Paulo z Prahy se 2 odbavenými bágly

Bude se hodit

Letiště Atlanta (ATL)

Letiště Miami (MIA)

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště Praha (PRG)

Delta Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)