Aljaška z Mnichova a Berlína během léta
3.5.2024

Aljaška z Mnichova a Berlína během léta

13 955

O této nabídce

Plánuješ letní dovolenou, ale plážové destinace tě nelákají a chceš raději prozkoumávat drsnou přírodu? Tak to pro tebe máme super tip, díky aerolinkám United Airlines a Lufthansa. Divoká Aljaška je dostupná z Mnichova a Berlína na celou řadu letních termínů, které jsou mezi cestovateli nejžádanější, a nyní je pořídíš za super cenu. Z Bavorska si do města Anchorage zaletíš za 13 955 Kč, z německého hlavního města pak za 14 537 Kč. Po cestě tě vždy čeká jeden rychlý přestup ve Frankfurtu, takže na cestě nebudeš trávit zbytečně moc hodin. K mání jsou termíny především v červnu a na začátku července, včetně státního svátku, dále pak v září. Tak využij den volna navíc a vydej se na průzkum americké divočiny například v termínu od 25. června do 9. července.

V ceně letenky máš klasické kabinové zavazadlo o rozměrech do 56 × 35 × 22 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedačku před tebou (malý batoh nebo kabelka). Odbavené zavazadlo do 23 kg tě nejlevněji vyjde při nákupu letenky v tarifu Economy, kdy za ní zaplatíš 16 972 Kč.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov / průvodce parkováním na letišti Berlín.

Divoká a drsná Aljaška

Arktické léto na Aljašce je jedním dlouhým dnem. Jedním dlouhým dnem jak stvořeným pro dobrodružství! Toulej se krajinou, zdolávej hory. Pozoruj tlamy mohutných medvědů lapající po lososu. Obuj mačky a cepíny pevně sevři ve svých dlaních, pokoř ledovec. Slovo epický zde získává úplně jiných rozměrů a významu. Není to scenérie pro křehké květinky, není to místo pro turisty rozmazlené luxusem. Aljašská příroda je ryzí, drsná, divoká, nepromíjející. Aljašská příroda je ale také spravedlivá a tvůj respekt a odhodlání odmění krásou, jakou jsi ještě neviděl. Tak na co ještě čekáš?

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nejpohodlněji se na Aljašce budeš pohybovat pomocí půjčené káry. Ta na tebe čeká v naší autopůjčovně, kde tě vyjde od 2 000 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Po cestu do USA potřebuješ elektronickou registraci ESTA, kterou si vyřiď předem online. Více informací najdeš v našem průvodci. 

Náhled letenky z Mnichova na Aljašku za 13 955 Kč
Aljaška z Mnichova a Berlína během léta

Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr USA [Alaska])

Let zpátky

Mnichov - Anchorage - Ted Stevens - Mnichov
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Mnichov (MUC)

Lufthansa

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)