Fly Lili

Fly Lili

Fly Lili (FL) je mladou rumunskou aerolinkou specializující se charterové lety. Její hub se nachází na sekundárním bukurešťském letišti (BBU) – pojmenovaném po tamějším vynálezci Aurelu Vlaicovi. Letecká společnost byla založena teprve v roce 2021 a svůj první komerční let uskutečnila na jaře roku 2023. V roce 2024 chystá další expanzi a plánuje zahájit provoz klasických komerčních linek z letiště v Brašově (GHV).

V letní sezoně 2024 zajistí aerolinka Fly Lili přepravu českých turistů mířících z Českých Budějovic (JCL) a Karlových Varů (KLV) do bulharského Burgasu (BOJ).
  • Příruční zavazadlo max. rozměry 50 × 40 × 20 cm & 8 kg
  • Občerstvení drobný snack
  • Hodnocení
  • Oficiální web https://www.flylili.com/

Check-in a seating

Online check-in aktuálně není možný. Odbavení na letišti probíhá samozřejmě zdarma a přepážky jsou otevírány cca 2 hodin před časem plánovaného odletu.

Požadavky týkající se speciálního seatingu je nutné vyřešit s cestovní kanceláří. Místa jsou přidělována automaticky (cestující v rámci jedné rezervace nejsou nijak rozsazováni).

Naše recenze

Fly Lili je klasickým dopravcem specializujícím se na charterové lety. Nelze od čekat více než přepravu počátečního bodu cesty do jejího cílového bodu.

PS: Pokud má váš let zpoždění nebo dojde k úplnému zrušení letu, můžete získat odškodnění až 600 €!

Zavazadla

Všichni cestovatele mohou na palubě přepravit příruční zavazadlo s max. rozměry 50 × 40 × 20 cm a hmotností 8 kg.

Odbavené zavazadlo, jehož bezplatná přeprava je také zahrnuta v základní ceně všech letenek, je limitováno max. hmotností 20 kg (max. velikost: 100 × 80 × 30 cm).

Nákup letenek

Aerolinka Fly Lili aktuálně nenabízí samostatné letenky. Ty je možné zakoupit pouze od cestovní kanceláře v balíčku společně se zájezdem.

Kontakt

Aerolinku Fly Lili je možné kontaktovat na telefonním čísle: +40 314257698 nebo emailu: [email protected]

Služby

Na palubě všech letů je podáváno drobné občerstvení a nealkoholické nápoje.

Žádné další speciální služby Fly Lili nenabízí.

Destinace

Aerolinka se specializuje na provoz charterových letů pro cestovní kanceláře. Z Bukurešti (BBU) standardně létá do tuniské Enfidhy (NBE) / egyptské Hurghady (HRG) / turecké Antalye (AYT). Do Turecka zajišťuje také lety z dalších měst v Rumunsku – Iasi (IAS), Oradey (OMR), Suceavy (SCV) a Temešváru (TSR).

V roce 2024 letecká společnost plánuje zahájit provoz standardních komerčních linek z Brašova (GHV) a Sibiu (SBZ) do Norimberku (NUE) / Barcelony (BCN) / Milána (MXP) / Říma (FCO) / Stuttgartu (STR). A dále z Brašova do Mnichova (MUC) / Boloni (BLQ) / Soluně (SKG) / Istanbulu (IST).

V letní sezoně 2024 bude rumunský dopravce spolupracovat také s českými cestovními kancelářemi Čedok a Fischer + EXIM Tours ze skupiny DER Touristik, pro něž zajistí lety do Burgasu (BOJ) z Českých Budějovic (JCL) a Karlových Varů (KLV).

Flotila

Flotila dopravce čítá celkem tři stroje: 1× Airbus A319-100 a 2× Airbus A320-200.

Podívejte se na více informací o flotile dopravce.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)