Nová linka z Prahy do Bristolu od Ryanairu
6.12.2023

Nová linka z Prahy do Bristolu od Ryanairu

Irská nízkonákladová aerolinka Ryanair zveřejnila plány na letní sezonu 2024 a novinky se dotknou také České republiky. Těšit se můžeme na novou linku z Prahy (PRG), odkud bude největší evropská lowcostová letecká společnost létat do Bristolu (BRS) ležícího na jihozápadě Velké Británie. S inauguračním letem se počítá na 4. července a létat se bude 2× týdně. Podrobné informace o letovém řádu i cenách letenek se dočtete dále uvnitř článku.

Spojení mezi Prahou a Bristolem aktuálně nabízejí dvě britské nízkonákladové aerolinky. easyJet na trase létá 3× týdně (úterý, pátek a neděle), zatímco Jet2 nabízí cestovatelům dva lety týdně (čtvrtek a neděle) – jedná se ale pouze o speciální předvánoční speciály. Reálný konkurenční souboj na trase se proto odehraje mezi oranžovo-bílými (easyJet) a modro-bílými letadly (Ryanair).

Letový řád

Spojení mezi Prahou (PRG) a Bristolem (BRS) bude irská společnost obsluhovat 2× týdně, a to každý čtvrtek a neděli. Z letového řádu vyplývá, že sezónní linka bude obsluhována od 4. července do 24. října příštího kalendářního roku.

 čtvrtek

 • FR749: Bristol – Praha -> 13:45 – 16:55
 • FR750: Praha – Bristol -> 17:20 – 18:30

neděle

 • FR749: Bristol – Praha -> 19:00 – 22:10
 • FR750: Praha – Bristol -> 22:35 – 23:45

  Ceny letenek

  Letenky jsou již nahrány v rezervačním systému dopravce. Aktuálně nejlevnější letenky z Prahy do Bristolu od aerolinky Ryanair v její nabídce ulovíte za 3 498 Kč (jedná se o lety na většině čtvrtečních rotacích). To je cena, která nikoho z bot nevystřelí.  Víceméně totiž kopíruje trend  v nabídce konkurenčního easyJetu nabízejícího letní letenky v rozmezí od 2 do 4 tisíc Kč.

  Nová linka z Prahy do Bristolu od Ryanairu

  Jakmile se akční letenky z Prahy do Bristolu objeví, budeme vás o tom neprodleně informovat. Stáhněte si naši vychytanou aplikaci a nastavte příslušní hlídače. Jen díky tomu získáte jistotu, že vám žádné levné letenky do Anglie neuletí.

  Další nové linky Ryanairu z České republiky

  Irská nízkonákladová aerolinka do svého rezervačního systému na začátku prosince nahrála celkem 48 nových tras. Hned čtveřice linek pak přímo potěšila české cestovatele. Kromě nového spojení z Prahy do Bristolu bude Ryanair létat také na nových linkách z Prahy do Poznaně / z Pardubic do Barcelony-Girony / z Ostravy do Malagy.

  Subscribe
  Upozornit na
  guest
  0 Komentáře
  Zpětné vazby
  Ukázat všechny komentáře
  Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)