Nová linka z Prahy do polské Poznaně od Ryanairu
4.12.2023

Nová linka z Prahy do polské Poznaně od Ryanairu

Tempo oznamování nových linek z Prahy je v posledních dnech doslova nezastavitelné! Za další novinkou stojí nízkonákladová aerolinka Ryanair, která cestovatelům od příštího dubna nabídne přímé spojení z Prahy (PRG) do polské Poznaně (POZ). Zcela nová trasa v nabídce dopravce bude obsluhována 2× týdně po dobu platnosti letního letového řádu. Poznaň se zároveň stane třetím polským městem, do něhož bude možné letět přímým letem z České republiky. Známe všechny detaily, vč. letového řádu i cen letenek, pokračujte proto ve čtení.

Poznaň je jedním z největších polských měst. Ležící na řece Wartě ve Velkopolském vojvodství a je zároveň důležitým obchodním uzlem na spojnici Varšavy s Berlínem. Tamější letiště „Poznań–Ławica“ (POZ) v posledních letech zažívá velký nárůst přepraveného počtu pasažérů, což ruku v ruce souvisí s mnoha novými linkami do dalších evropských destinací. Dnešní balíček novinek představený aerolinkou Ryanair přináší kromě nové linky do Prahy také nová spojení do dánské Kodaně (CPH) a Soluně v Řecku (SKG). V minulém týdnu byla zároveň představena nová linka z Poznaně do Dubrovníku (DBV).

Letový řád

Inaugurační let na nové lince z Prahy (PRG) do Poznaně (POZ) se uskuteční v pondělí 1. dubna 2024 (upozorňujeme, že se nejedná o apríl). V letovém řádu dopravce jsou vypsány dvě týdenní rotace (pondělí a čtvrtek). S provozem linky se momentálně počítá až do 24. října 2024.

pondělí

  • FR8520: Poznaň – Praha -> 13:10 – 14:10
  • FR8521: Praha – Poznaň -> 14:35 – 15:35

čtvrtek

  • FR85200: Poznaň – Praha -> 12:30 – 13:30
  • FR8521: Praha – Poznaň -> 13:55 – 14:55

Ceny letenek

Letenky jsou již nahrány v rezervačním systému dopravce. Aktuálně nejlevnější zpáteční letenky pořídíte za ceny pohybující se kolem 2 tisíc Kč! To samo o sobě není špatná částka, nicméně do zahájení provozu na lince zbývá ještě dost času a věříme, že minimálně ve vybraných termínech budou ceny ještě výrazněji klesat…

Nová linka z Prahy do polské Poznaně od Ryanairu

Jakmile se akční letenky z Prahy do Poznaně objeví, budeme vás o tom neprodleně informovat. Stáhněte si naši vychytanou aplikaci a nastavte příslušní hlídače. Jen díky tomu získáte jistotu, že vám levné letenky do Polska neuletí.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)