Nová linka Ryanairu z Ostravy do Malagy
5.12.2023

Nová linka Ryanairu z Ostravy do Malagy

Ryanair do svého rezervačního systému v úterý dopoledne nahrál celkem 48 nových linek. Kromě přímého spojení z Pardubic do Barcelony (Girony) se novinky dočkají také cestovatelé z Moravskoslezského kraje. Ti se od příštího léta mohou těšit na přímou linku z Ostravy (OSR) do Malagy (AGP). Spojení bude v provozu 2× týdně. Již také známe kompletní letový řád a ceny letenek, pokračujte proto ve čtení a dozvíte se více…

Letový řád

Inaugurační let na nové lince z Ostravy (OSR) do Malagy (AGP) je naplánován na 3. června 2024. S provozem linky dopravce počítá přes celou letní sezonu, až do 24. října příštího roku. Na zbrusu nové trase jsou vypsány dva lety týdně (vždy v pondělí a ve čtvrtek), což nahrává i plánování delších prodloužených víkendů.

pondělí

  • FR1413: Malaga – Ostrava -> 17:25 – 20:55
  • FR1414: Ostrava – Malaga -> 21:20 – 00:55 (+1)

čtvrtek

  • FR1413: Malaga – Ostrava -> 06:00 – 09:30
  • FR1414: Ostrava – Malaga -> 09:55 – 13:30

Ceny letenek

Letenky jsou již nahrány v rezervačním systému dopravce. Hned první várka pak přináší velmi zajímavé ceny, když nejlevnější zpáteční letenky z Ostravy do Malagy ulovíte již za 2 358 Kč. To je na hlavní sezonu během letních prázdnin velmi lákavá nabídka, kterou by jistě měli zvážit všichni cestovatelé, kteří se v letní sezoně chystají  za slunečními paprsky do Andalusie. Více jsme o akčních letenkách napsali v našem dopoledním tipu.

Nová linka Ryanairu z Ostravy do Malagy

Jakmile se další akční letenky z Ostravy do Malagy objeví, budeme vás o tom samozřejmě neprodleně informovat. Stáhněte si naši vychytanou aplikaci a nastavte příslušné hlídače. Jen díku tomu získáte jistotu, že vám levné letenky do Španělska neuletí.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)