Nová linka z Pardubic do Barcelony: Girona na křídlech Ryanairu
5.12.2023

Nová linka z Pardubic do Barcelony: Girona na křídlech Ryanairu

Ryanair dnes naděluje v českých regionech. Po ráno oznámené nové lince z Ostravy do Malagy udělá radost také cestovatelům z východních Čech! Další novinka totiž oznamuje plány na zahájení provozu nové linky z Pardubic (PED) do Barcelony, konkrétně na sekundární letiště Girona (GRO) ležící cca 90 východně od katalánské metropole. Dopravce s linkou počítá během celého letního letového řádu (duben – říjen) a nabídne na ní dva lety týdně. Pokračujte ve čtení a dozvíte se všechny detaily o letovém řádu i cenách letenek.

Letový řád

S provozem nové linky mezi Pardubicemi (PED) a Barcelonou (GRO) se počítá od 31. března 2024. Dvě týdenní rotace (čtvrtek a neděle) jsou v rezervačním systému aerolinky vypsány po celou dobu platnosti letního letového řádu, (poslední let je naplánován na 24. října 2024).

čtvrtek

  • FR2448: Barcelona (Girona) – Pardubice -> 06:30 – 08:55
  • FR2449: Pardubice – Barcelona (Girona)-> 09:20 – 11:45

neděle

  • FR2448: Barcelona (Girona) – Pardubice -> 05:45 – 08:10
  • FR2449: Pardubice – Barcelona (Girona)-> 08:35 – 11:00

Ceny letenek

Letenky jsou již nahrány v rezervačním systému dopravce. Aktuálně nejlevnější zpáteční letenky z Pardubic do Barcelony pořídíte za ceny lehce převyšující 4 tisíce Kč. To není na letní termíny úplně špatná cena, nicméně určitě by mohlo být ještě lépe (zejména v jarních či podzimních termínech mimo hlavní letní sezonu).

Nová linka z Pardubic do Barcelony: Girona na křídlech Ryanairu

Jakmile se akční letenky z Pardubic do Barcelony objeví, budeme vás o tom samozřejmě neprodleně informovat. Stáhněte si naši vychytanou aplikaci a nastavte příslušné hlídače. Jen díku tomu získáte jistotu, že vám levné letenky do Španělska neuletí.

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)