Brusel (Charleroi)

Brusel (Charleroi)

Letiště nacházející se ve městě Charleroi ve Valonsku je jedno z nejvytíženějších letišť v Belgii. Letiště slouží hlavně pro charterové lety a lowcost společnosti. Hlavní město Brusel je vzdáleno necelých 50 km od letiště. Z Prahy si sem můžete zaletět s Ryanairem od 900 Kč za zpáteční let.
  • WIFI zdarma
  • Obchod s potravinami
  • Vzdálenost od centra 50 km
  • Oficiální web letiště charleroi-airport.com

Salónky:

Letiště disponuje malým salónkem (beze jména) jak na terminálu 1, tak i na terminálu 2. Priority pass vám zde pro vstup poslouží v obou případech. Pozor! Pro přístup do salónku potřebujete door code, který obdržíte na informacích ve veřejné části letiště. Bezpečnostní kontrolu si pak můžete urychlit díky možnosti Priority Lane zdarma pro všechny s platným door code. Sprchu si ani na jednom z nich ovšem dopřát nemůžete.

Levné jídlo:

Rozmanitá nabídka jídla je např. v obchůdku Louis Delhaize.

Užitečné tipy:

1) Pro přesun na hlavní bruselské letiště použijte shuttle busy flibco do zastávky Bruxelles-Midi / Brussel Zuid, odkud jezdí každých pár minut přímý vlak na letiště Zaventem. Cesta z nádraží trvá okolo 20 minut.

2) Shuttle busy flibco směřující do hlavního města bookujte s předstihem online, vyjdou vás i o 70% levněji.

3) K přístupu do salónku potřebujete door code, který získáte na informacích ve veřejné části letiště. Zároveň vám to umožní využít Fast Lane při bezpečnostní kontrole.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 27. 2. 2019
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)