Akční letenky Praha – Istanbul

Hledat letenky do Istanbulu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Turecko > Istanbul

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Istanbulu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Istanbulu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Istanbulu?

Standardní cena letenek z Prahy na do Istanbulu se pohybuje mezi 3 000 a 5000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 2 500 Kč a výjimečně akční letenky Praha – Istanbul pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Istanbulu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Istanbulu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Istanbulu za ceny okolo 3 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Istanbulu?

Akční letenky Praha – Istanbul nabízí občas Turkish Airlines, často bývají za solidní cenovku z Vídně. Alternativně můžete do Istanbulu na vedlejší letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW) s aerolinkou Fly Pegasus, které je mnohem dál od centra. S přestupem se potom na hlavní istanbulské letiště dostanete s Lufthansou nebo Air Serbia.

Jaká je doba letu z Prahy do Istanbulu?

Doba letu z Prahy do Istanbulu je 2 hodiny a 35 minut. Pokud poletíte na vedlejší istanbulské letiště Sabiha Kökcen (SAW), počítejte s pár minutami navíc. U letů s přestupem potom doba na cestě bude okolo 4 až 5 hodin.

Na jaká letiště se z Prahy do Istanbulu létá?

Z Prahy létají přímé lety jak na letiště Istanbul Havalimani (IST), tak na vedlejší letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW).

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Istanbulu?

Letenky z Prahy do Istanbulu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Istanbulu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Istanbulu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Istanbulu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou nejen v Istanbulu, ale i kdekoliv jinde v Turecku.

 

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Istanbulu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)