Z Prahy do Istanbulu na zimní prodloužené víkendy
11.7.2022

Z Prahy do Istanbulu na zimní prodloužené víkendy

1 624

O této nabídce

Pěknou promo akci si pro cestovatele připravila turecká nízkonákladová aerolinka Pegasus Airlines. Ta členům věrnostního klubu „BolBol“ nabízí 40% slevu na mezinárodní lety (sleva je počítána ze základní ceny letenky, tj. bez tax). Reálně ale na slevovou akci dostanou všichni cestovatelé, protože členem klubu se můžete bezplatně stát i přímo během doby platnosti promo akce. Ve vybraných termínech na vás potom čekají zpáteční letenky z Prahy do Istanbulu za 1 624 Kč.

Slevu uplatníte až v poslední kroku rezervačního procesu těsně před samotnou platbou. Vyberete pole „Use offer“, kde následně v rozbalovací nabídce zvolíte aktuální promo akci. Cena se následně poníží o danou částku (v případě nejlevnějších letenek je 15 – 25 €/os.).

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Cestování do Turecka je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Pegasus
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla (max. rozměry: 55 × 40 × 20 cm)
 • Platnost akce: do 13. července 2022
 • Dostupnost: 26. září 2022 – 25. března 2023
 • Příkladové termíny:
  • 13. – 17. 1. za 1 968 Kč
  • 27. – 31. 1. za 1 624 Kč
  • 10. – 14. 2. za 1 968 Kč
  • 10. – 14. 3. za 1 624 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na prodloužený víkend do Istabulu

Kde Aghata Christie nejpravděpodobněji dopsala Vraždu v Orient expresu a Agent 007 točil celkem tři ze svých 24 slavných „bondovek“? V Istanbulu – městě, které i vaše sny zaručeně změní ve skutečnost! Inspirujte se vůní orientu, nepřeberným množstvím barev, přeplněnou městskou dopravou, Velkým bazarem a šíleně sladkým jablečným čajem, co tu vypijete po dobře uzavřeném obchodě. Skvostným chrámem Hagia Sofia, očekáváním rybářů lovících na mostě vedoucím ke Galatské věži. Plavbou po Bosporu kolem tajuplné dívčí Dívčí věže, projížďkou v historické tramvaji z náměstí Taxim, procházkou potemnělým podzemím v Basilica Cistern a kebabem, protože ten nikde nechutná tak dokonale, jako právě zde!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Istanbulu za 1 624 Kč

Z Prahy do Istanbulu na zimní prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)