3v1: Istanbul, Omán a Abú Dhabí v jednom výletu z Katowic
15.1.2023

3v1: Istanbul, Omán a Abú Dhabí v jednom výletu z Katowic

6 683

O této nabídce

Kdo si hraje, nezlobí. Oblíbené rčení, které při práci s letenkami máme moc rádi. O letošní novince v podobě přímé linky z Katowic do Istanbulu, díky níž získají cestovatelé návaznost na lety prakticky do celého světa, jsme psali již několikrát. Dnes ovšem končí platnost „Promo“ tarifu, a proto jsme pro vás z nabídky Turkish Airlines poskládali ještě jeden libový výlet. V jeho rámci na jeden zátah navštívíte tureckou metropoli Istanbul, nádherný sultanát Omán a celý trip zakončíte v Perském zálivu v emirátu Abú Dhabí. Celá open-jaw kombinace vyjde na krásnou cenu 6 683 Kč.

Mezi Ománem a Spojenými arabskými emiráty se můžete přepravit pozemní cestou nebo využít leteckého spojení Wizz Airu z Muscatu do Abú Dhabí. Ceny jednosměrných letenek začínají na čtyřech stokorunách (resp. tisícikoruně s odbaveným zavazadlem).

Kombinace hledejte na základě termínů v kalendářích níže a funkce „Více měst“ v našem vyhledávači. Základní tarif „Promo“ vždy obsahuje přepravu odbaveného zavazadla s hmotnostním limitem 25 kg.

Naším tipem je kombinace v posledních dvou prosincových týdnech. Třetí adventní neděli strávíte v Istanbulu a Vánoce oslavíte v Ománu. Tuto kombinace za zcela bezkonkurenční cenu >> REZERVUJ ZDE

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Cesta do světa

Cestování do Turecka, Spojených arabských emirátů i Ománu je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Pouze v případě Ománu neopomeňte povinnost disponovat turistickým vízem.

Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete v našich průvodcích níže:

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled open-jaw letenky z Katowic přes Istanbul do Muscatu s návratem z Abú Dhabí do Katowic za 6 683 Kč 

3v1: Istanbul, Omán a Abú Dhabí v jednom výletu z Katowic


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)