Akční letenky Praha – Dubaj

Hledat letenky do Dubaje

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Dubaje.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Dubaje za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Dubaje?

Standardní cena letenek do Dubaje se pohybuje kolem 6 000 Kč (v tarifech s příručním zavazadlem). V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 5 000 Kč a výjimečně akční letenky Praha – Dubaj pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Dubaje?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Dubaje je dva až tři měsíce před plánovaným odletem S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky za cenu okolo 5 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí akční letenky Praha – Dubaj?

Letenky z Prahy do Dubaje doporučujeme kupovat u dopravců provozujících přímé spojení na lince PrahaDubaj (DXB). Jimi jsou Emirates, jejich dceřiná společnost Flydubai (pozor na vzájemné codesharování letů, kdy druhá zmiňovaná aerolinka rozhodně nenabízí takový servis jako ta první) a také tuzemský dopravce Smartwings.

Využít můžete i cesty s jedním přestupem. Výhodné letenky přes Istanbul nabízí nízkonákladový dopravce Pegasus Airlines nebo prémiový dopravce Turkish Airlines.

Jaká je doba letu z Prahy do Dubaje?

Přímé letecké spojení Praha – Dubaj naštěstí existuje a přímý let z Prahy do Dubaje trvá cca 6 hodin. Pokud poletíte s přestupem, počítejte s celkovým časem na cestě mezi 10 – 15 hodinami. Délka přímého letu do Dubaje se v závislosti na konkrétní trase pohybuje kolem 4 500 km.

Na jaké letiště se z Prahy do Dubaje létá?

Z Prahy se létá na hlavní letiště Dubaj (DXB). Na vedlejší dubajské letiště Dubaj World Central (DWC) se potom dostanete s Wizzairem z okolních letišť (Katowice či Budapešť).

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Dubaje?

Letenky z Prahy do Dubaje v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Dubaje

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Dubaje. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

HLÍDAT LETENKY

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Dubaje

V naší diskuzi na Zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Dubaji či kdekoliv jinde ve Spojených arabských emirátech.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce do Dubaje

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)