Akční letenky Praha – Brisbane

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Brisbane.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Brisbane za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Brisbane?

Standardní cena letenek z Prahy do Brisbane se pohybuje mezi 24 000 a 28 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 20 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Brisbane pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Brisbane?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Brisbane je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky na Brisbane za ceny okolo 20 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky na Brisbane?

Akční letenky Praha – Brisbane nabízí i prémioví dopravci jakými jsou Qatar Airways, či Emirates. Levné letenky do Brisbane také občas vypadnou z dílny Etihad Airways, Singapore Airlines nebo Qantas. Pěkné ceny může mít i Cathay Pacific.  Nejvýhodnější je koupit letenky u China Airlines, kteří létají nově z Prahy do Tchaj-wan.

Jaká je doba letu z Prahy do Brisbane?

Přímé letecké spojení Praha – Brisbane bohužel neexistuje. Při cestě do Brisbane je třeba počítat minimálně s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Brisbane se většinou pohybuje mezi 24 a 28 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Brisbane s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 22 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Brisbane?

Letenky z Prahy do Brisbane v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Brisbane

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Brisbane. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Brisbane.

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Brisbane.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

do Brisbane

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)