Singapore Airlines

Check-in
otevřen 48 hod. až 1,5 hod. před odletem, možnost odbavení na letišti zdarma
Singapore Airlines
Příruční zavazadlo
2 příruční zavazadla, velké o celkových rozměrech 115 cm a o max. váze 7 kg, malé o velikosti tašky na notebook nebo kabelky
  • Seating zdarma nejen při online check-inu, exity a místa s větším prostorem od 25 USD, v tarifu Lite klasická sedačka za příplatek 5 USD
  • Občerstvení teplý pokrm na každém letu
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.singaporeair.com

Info o aerolince

Singapore Airlines jsou singaporskou národní společností se základnou na mezinárodním letišti v Changi, která byla založena 1.května 1947. Jsou považovány za národní symbol země. Jako první na světě začaly operovat lety Airbusem A380 a to není jejich jediné prvenství.

Mají 3 sesterské letecké společnosti: Silk Air, nízkonákladovku Scoot a Tigerair.

Naše hodnocení

Singapore Airlines patří mezi jednu z nejlepších aerolinek současnosti, pokud ne nejlepší. Rozhodně u nás jsou v TOP 2 společně s Qatarci. Jejich palubní servis uspokojí i náročného cestovatele a to i v jejich ekonomické třídě. Výborné jídlo, vždy usměvavý palubní personál a velice dobré zázemí na letišti v Singapuru a spoustu dalšího.

Jejich letenky sice patří mezi ty dražší, ale rozhodně jejich služby a servis ceně odpovídá.

Zavazadla

Každý cestující si může s sebou na palubu vzít  jedno velké a jedno malé příruční zavazadlo. Velké zavazadlo nesmí přesáhnout součet všech tří stran 115 cm a 7 kg. Za malé příruční zavazadlo je považována menší kabelka nebo taška na notebook.

Při letech po světě (kromě Ameriky) je automaticky v ceně 1 ks odbaveného zavazadla do 30 kg. Pokud letíte do USA, máte v ceně 2 kusy odbaveného zavazadla, každé do 23 kg.

Nákup letenek

Letenky Singapore Airlines kupujte u nás v rezervačním systému.

Kontakt

Kontaktovat aerolinku můžete skrze pražskou pobočku v době 9:00 – 17:00 na telefonu +420 233 312 631 v českém jazyce, případně v angličtině na jejich singapurské lince +65 6223 888, která je dostupná 24/7.

Služby

Singapore airlines poskytuje jedny z nejlepších služeb, které jsou ve vzduchu nabízeny. Na palubě se na každém letu můžete těšit na teplé občerstvení, zábavní systém v podobě velkého výběru her, hudby a filmů.

Wifi na palubě je dostupná na některých letech a to pouze za příplatek (v Economy třídě). Ve vyšších třídách je již v ceně letenky.

Seating je pro většinu tříd při rezervaci a při check-inu zdarma. Za příplatek bývají pouze místa s větším prostorem na nohy. Ve nejnižší ekonomické třídě Lite je ale třeba za seating zaplatit 5 USD.

Destinace

Díky třem sesterským společnostem nabízí velké množství tras po celém světě. Do Prahy bohužel nelétají, ale využít můžete jejich lety z německých letišť (Frankfurt, Mnichov, atd). Obecně výhodněji vychází přestupní letenky, tzn. ze Singapuru pokračovat dál – ať už do nějaké oblíbené Jihovýchodní asijské země a nebo do Austrálie či Oceánie.

Velice oblíbené jsou i pro spojení do Severní Ameriky, kam se s nimi dostanete s krátkým přestupem v Německu.

Kam všude létají naleznete v jejich interaktivní mapě.

Flotila

Flotilu Singapore Airlines tvoří necelých 130 letadel: 27 x Airbus A330-300, 14 x Airbus A350-900, 21 x Airbus A380-800, 21 x Boeing 777-200, 33 x Boeing 777-300.

Zapoj se do diskuze

avatar
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)