Akční letenky Praha – Belize

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Latinská Amerika > Belize > Akční letenky Praha – Belize

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Belize.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Belize za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Belize?

Standardní cena letenek z Prahy do Belize se pohybuje mezi 17 000 a 21 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 15 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Belize pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Belize?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Belize je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Belize za ceny okolo 15 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Belize?

Akční letenky Praha – Belize seženete obvykle nejlevněji v rámci aerolinek z aliance Skyteam – z Evropy do USA s KLM či Air France a poté s Deltou do Belize. Levné letenky Praha – Belize také nabízí čas od času United ve spolupráci s Lufthansou, anebo American Airlines. Všechny varianty zahrnují přestup na půdě USA, nezapomeňte si proto vyřídit ESTA vízum.

Jaká je doba letu z Prahy do Belize?

Přímé letecké spojení Praha – Belize bohužel neexistuje. Při cestě do Belize je třeba se dvěma přestupy v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Belize se většinou pohybuje mezi 20 a 30 hodinami a často zahrnují v alespoň jednom směru celonoční přestup v USA. I pro přestup je potřeba mít vyřízené ESTA vízum, nebývá proto problém se na noc ubytovat mimo letiště a dlouhou pauzu spojit s návštěvou centra.  Když se vám podaří sehnat letenky do Belize s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 17 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Belize?

Letenky z Prahy do Belize v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku z Prahy do Belize. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy na do Belize

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Belize. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami na Belize

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Belize.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

do Belize

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)