Exotické Belize v hlavní sezóně z Německa
10.11.2022

Exotické Belize v hlavní sezóně z Německa

12 131

O této nabídce

Zaleť si za exotickou vegetací, bělostnými plážemi a tyrkysovými lagunami do tropického Belize. Letenky do Belize z německých letišť jsou teď v super akci jen za 12 131 Kč! V nabídce je mnoho termínů od ledna až do března příštího roku s tím, že toto období je hlavní turistickou sezónou. Do Belize poletíte na křídlech amerických aerolinií United s odletem z Mnichova nebo Berlína a se stopoverem v New York City – délka přestupu se liší let od letu, ale ve většině případu je dost dlouhá na alespoň krátkou návštěvu tohohle fascinujícího velkoměsta!

V ceně letenky je zahrnuta přeprava dvou kabinových zavazadel – většího o rozměrech max. 56 × 35 × 22 cm a druhého max. 43 × 25 × 22 cm, obě bez omezení hmotnosti. Přeprava odbaveného zavazadla podléhá poplatku ve výši 60 USD.

Podmínky pro cestování

Cestování do Belize

Pro vstup na území Belize není nutné v souvislosti s epidemií COVID-19 splňovat žádné speciální podmínky. Aktuální informace sledujte blíže době vašeho odletu na naší stránce Koronavirus v Belize.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Super akční letenky do Belize City

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování v Belize

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled akční letenky do Belize

Exotické Belize v hlavní sezóně z Německa

 


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Mnichov (MUC)

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)