Střední Amerika: z Mnichova do Belize + zastávka v Torontu
3.6.2022

Střední Amerika: z Mnichova do Belize + zastávka v Torontu

9 658

O této nabídce

Po akčních letenkách do Guatemaly za 9 989 Kč, které jsme vás servírovali v minulém týdnu, se opět zaměříme na Střední Ameriku. Tentokráte se nám podařilo ulovit za parádní cenu letenky do Belize. Zpáteční letenky z Mnichova do Belize City pořídíte v nabídce letecké společnosti Air Canada za skvělou cenu 9 658 Kč. Cestou do cílové destinace i zpět domů vás vždy bude čekat jeden  dlouhý přestup v kanadském Torontu (vč. nocování), který ale skvěle využijte k prohlídce města. Základní tarif „Economy Basic“ zahrnuje přepravu pouze příručního zavazadla, s níž si ale v Belize bez problémů vystačíte.

V anglofonním Belize se více než ve Střední Americe budete cítit jako v Karibiku. Téměř až kýčovité pláže na ostrově Caye Caulker nebo Ambergris Caye vám k tomuto pocitu velmi pomohou. Naopak zpestření od plážové idylky přinesou výlety za mayskými památkami v Altun Ha nebo Xunantunichu. A letečtí nadšenci si nenechají ujít příležitost proletět se s lokální aerolinkou Maya Island Air, jejíž pravidelné domácí lety nad pobřežím Karibského moře nabídnou nádherné výhledy. Belize prostě k návštěvě vřele doporučujeme!

Podmínky pro cestování

Cesta do Belize

Před cestou do Guatemaly je nutné disponovat  dokladem o očkování nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný příjezdový formulář skrze aplikaci, cestovní pojištění a rezervace vybraného hotelového zařízení.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Belize“.

Přestupy v Kanadě

Aktuálně byste kvůli routingu přes Toronto doklad o očkování a taktéž elektronickou registraci eTA. Do zimních měsíců ale zbývá ještě dost času a doufáme, že i pravidla pro cestování do Kanady budou uvolněna. Jejich aktuální podobu můžete pravidelně sledovat v naše průvodci „Koronavirus v Kanadě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova do Belize za 9 658 Kč

Střední Amerika: z Mnichova do Belize + zastávka v Torontu


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Air Canada

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)