Akční letenky Praha – Bali

Hledat letenky na Bali

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Asie > Indonésie > Denpasar (Bali)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na Bali.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu na Bali za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy na Bali ?

Standardní cena letenky z Prahy na Bali (letiště Denpasar) se pohybuje mezi 20 000 a 24 000 Kč. Akční letenky Praha – Bali stojí i pod 17 tisíc Kč.

Kdy je nejlepší koupit letenky na Bali?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek na Bali je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky na Bali za ceny nižší 16 tisíc Kč (v případě prémiových dopravců jako Emirates či Qatar Airways pod 15 tisíc Kč).

Jaké aerolinky nabízí levné letenky na Bali?

Akční letenky Praha – Bali nabízí i prémiový dopravci jakými jsou Qatar Airways, Emirates či Turkish Airlines. Levné letenky na Bali také občas vypadnou z dílny britské aerolinie British Airways  ve spolupráci s Cathay Pacific nebo s Lufthansou se ve spolupráci China Airlines.

Jaká je doba letu z Prahy na Bali?

Přímé letecké spojení Praha – Denpasar bohužel neexistuje. Při cestě na Bali je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy na Bali se většinou pohybuje mezi 18 a 23 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky na Bali s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i k 16 hodinám.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky na Bali?

Letenky z Prahy na Bali v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy na Bali

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu na Bali. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme.

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami na Bali

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou na Bali.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce na Bali

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)