Západní pobřeží USA: Seattle téměř po celý rok z Berlína
17.2.2023

Západní pobřeží USA: Seattle téměř po celý rok z Berlína

9 643

O této nabídce

Poznejte s námi krásy města Seattle a západního pobřeží USA: letenky z Berlína do Seattlu teď seženete jen za 9 643 Kč, a to téměř po celý zbytek roku! Do Spojených států poletíte na křídlech aerolinií American Airlines, a to s krátkým přestupem na londýnském letišti Heathrow. Po celou dobu letu vám bude k dispozici inflight entertainment s nabídkou filmů, seriálů, hudby a her, během letu se bude podávat také teplé občerstvení. S sebou na palubu letadla si můžete vzít dvě příruční zavazadla, větší o rozměrech do 56 x 36 x 23 cm a menší do 45 x 35 x 20 cm, obě o neomezené hmotnosti. Přeprava odbaveného zavazadla podléhá poplatku od 60 USD/směr.

Podmínky pro cestování

Vstup do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný COVID formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA. Další detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce Koronavirus v USA.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky do Seattlu z Berlína

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Poznejte americké národní parky

Čekají vás dlouhé hodiny za volantem, ale budou to nejlépe prosezené hodiny ve vašem životě. Uvidíte Joshua Tree Park s nejpodivnějšími stromy na světě a vyhlídkou až do Mexika. Pana Božského – Grand Canyon v celé jeho odzbrojující dokonalosti, ve které je přírodou tvořen. Antelope Canyon kde slunce s rudými kameny modelovanými vodou do neuvěřitelných tvarů sehrává ohromující stínové divadlo. Zion – posvátné místo – nejen pro návštěvníky, ale i zvířata, kterých při brouzdání řekou zahlédnete nespočet. Bryce Canyon – čarokrásné bludiště, kde skály vypadají jako kapající svíce, jež při východu a západu slunce doslova vzplanou, stejně jako každá vaše vzpomínka na tuhle cestu. Nezapomeňte ani na úchvatné, smaragdově zelené národní parky amerického státu Washington, kterými můžete chodit celé týdny a stejně vás nepřestanou bavit.

Ubytování v USA

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking či AirBnB (rezervací přes tyto odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna v Seattlu

Na západním pobřeží USA se vaším nezastupitelným pomocníkem při zdolávání jednotlivých národních parků a nejen jich určitě stane vlastní kára. Nenechte nic náhodě a auto si předem rezervujte v naší autopůjčovně, kde naleznete ty nejnižší ceny.

Náhled letenky do Seattlu z Berlína

Západní pobřeží USA: Seattle téměř po celý rok z Berlína

 


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

American Airlines

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)