USA

USA

USA – Spojené státy Americké:  jedna země, tisíce pocitů, přání, vzpomínek, mix chutí i vůní. Každý si při slově Amerika, vybaví New York s jeho mrakodrapy, Los Angeles a Hollywood Boulevard, San Francisco s ikonickým mostem Golden Gate. Čeká vás tu rozlehlý a hluboký Grand Canyon s řekou Colorado, přírodní skvosty a národní parky jako Yellowstone, Yosemite, Zion, Arches.., nebo Skalnaté hory a rozlehlá indiánská území.

Až se nasytíte klasických amerických ikon a velkoměst, vypravte se dále. Prožijte báječné cestovatelské zážitky třeba ze Seattlu až do hor a městeček duchů v Montaně. Vezměte auto z kanadského Toronta a vydejte se přes Montreal a Quebec do n.p. Acadia v americkém Maine, přes malá městečka a Appalačské pohoří do Vermontu, New Hampshire a Massachusetts.

Florida je zase místem odpočinku a zábavy – v Orlandu naleznete nepřeberné množství zábavních parků, ale také lokality, které vysloveně přitahují ty,  kteří si chtějí odpočinek zpestřit poznáním (např. Mys Canaveral s vesmírným střediskem, v Crystal River zase můžete z blízka setkat s úchvatnými kapustňáky). Nádherné pláže vás čekají jak na východním pobřeží kolem Miami, tak i západním směrem do Mexického zálivu.

Aljaška a Havaj to jsou dvě samostatné kapitoly. Drsná a chladná Aljaška na severu kontinentu s nekonečnými lesy plnými zvěře, řekami plných ryb, a tropická Havaj na západě – nesmírně rozmanitá tichomořská perla, kde naleznete nádherné pláže, divoké a hluboké kaňony, sopky i naprosto čisté nebe s myriadami hvězd.

Letenky

Pokud máte namířeno do USA v přesném termínu, podívejte se na aktuální nabídku letenek do našeho vyhledávače. Naopak jste-li flexibilní, počkejte si na nějakou pěknou akci, o něž nouze během roku nebývá.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 4. 9. 2023

Akce

Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)